Recepty

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6273

Hosť
Ach jáj :(:(:(

Ati - kľudne si nechaj jeho veci a ak ti treba tie garetky tak mi napíš dám ti svoje.

Uvidíme čo bude ďalej, dosť si to tomi pokak*l :(:(:(
 

DeletedUser

Hosť
Ach jáj :(:(:(

Ati - kľudne si nechaj jeho veci a ak ti treba tie garetky tak mi napíš dám ti svoje.

Uvidíme čo bude ďalej, dosť si to tomi pokak*l :(:(:(

Nie ďakujem, napíšem na support a vysvetlím im to, snáď to pochopia. Recept ho stál BAN, smutné... :(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

DeletedUser4451

Hosť
On dostal blok za multiucet nie? A co som pozeral tak dost jasny, jeden nick mal normalny a druhy zrkadlovo otocen pismena z prveho nicku, ze mu na to nik nepriisel skor sa divim.
Z vlastnych skusenosti viem ze jedno konto (to horsie) mu vymazu a druhe mu odblokuju po 3 dnoch alebo po tyzdni ale u kazdeho je to inak.
Atival na support pisat nemusis je to uplne zbytocne, napisu ti ze sa do jeho banu starat nemozes nech si ktokolvek.
 

DeletedUser6493

Hosť
epilog

Caute westaci...

Ak by sa mi podarilo zrusit ten BAN, tak sa o veci bat nemusite... Co ma tak trochu trapi je, ze som zabil 2 roky zivota a minul dost vela € na nuggety.
Trochu ma zamrzeli slova nejdneho hraca o podvodnikovi (on vie kto to pisal a nechcem ho zverejnovat)... a reci typu, ze kolko mam penazi (hernych) mi pripadalo smiesne. Nakolko ked miniete 2000 dlhopisov a 18k nugetov na truhlice, tak sa da lahko vypocitat ake je to mnozstvo ocelovych truhliel... a ak sem tam padne nieco cenne, tak sa to da cez trh lahko predat...
Ucet ozdnoT bol jasne moj druhy... naschal som dal take meno... ten ucet som vytvoril za ucelom hladania, nakolko som bol uz zufaly s hladanim receptu "vyroba hodinarskeho naradia" mozete si o tom mysliet co len chcete, ale ruku na srdce, kolko je tu takych "otec" a "syn" a podobne omacky... keby som chcel silou mocou MULTI, tak jeden ucet mam vo firme a druhy doma a nikto by na to v zivote neprisiel... ale ja som sa za ozdnoT nikdy neschoval... Apropo... Kazdy kto bol u nas v meste v ZZ, tak to hned vedel... Len za zasmial a zivot isiel dalej...
Nastastie tu mame aj jedeneho "Sherlocka Holmesa", ktory na to prisiel az po tom ako na to prisli 8 rocne deti pred rokom... Tento "Sherlock" to ma dokonca aj v profile... KLOBUK DOLE :D To len tak na okraj.
Nechce sa mi pisat slohova praca, tak len chcem podakovat chalanom a babam z mesta pobr74, PuzZle, memocord, Jurraj, adina, misho85 ako aj inym clenom a kamaratom, Nicky, Dannys, Atival, Knock Out2, barsdo, Cabitko, amazonic a mnoho dalsich na ktorych som zabudol...
Pre nas to nebola hra, ale forma chatu a trosku pokoceat s inym kuskom Slovenska, to ostatne bola pridana hodnota...
Tak vazeny, pokial mi ostane BAN, tak rad som vas poznal, pokial ma odBANuju, tak vas rad "uvidim".

Tondzo.
 

DeletedUser

Hosť
Dúfam, že sa vrátiš do hry...zas by bolo o jedného zanieteného hráča menej a takých už tu treba fakt veľmi hľadať ako ich je tu málinko...


a nechápem tých, čo sa vysmievajú - nech hodí kameňom ten, kto nikdy nemal multiúčet, alebo nikoho nezastupoval na účte alebo nedal priateľský duel (minimálne kvôli kóme) alebo inak neporušil pravidlá...taký človek tu podľa mňa v hre ani neni...

nechcem tým povedať, že to je správne, ale nevidím dôvod na posmešky...
 

DeletedUser

Hosť
Mohli by ste mi niekto kto je v obraze poslať do pošty meno toho úžasného sherlocka? :)
 

DeletedUser

Hosť
;-)

Mohla by sa k tomu zavedeniu najťažších receptov vyjadriť kompetentná osoba?

:howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore