restart světa

Souhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    74
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak tento nápad jsem vymyslel proto, že jsem viděl svět :všicni zlatá puška, 120 lvl ,všechna města a pevnosti dostavěné...Na tom světě jsem vůbec nehrál...

Tak chtěl bych udělat buď:

1)socha svobody, která se musí dostavět a ostatní města jim to kazí...

2)Pevnost dostavěná + budovy navíc, plná elitních vojáků...(musí jí dobýt)

Jestli jedno město(nebo aliance) udělá jedno s toho, tak zvítězí a je restart světa...
PS:můžete to domyslet co by všechno mohli udělat...

Sem čech...
 

DeletedUser6514

Hosť
1. Chcelo by to anketu...
2. Preto vytvárajú nové svety, takže som proti...
 

DeletedUser

Hosť
Celkom fajn nápad :)

Ja by som to však vylepšil tak, že by sa mal zaviesť nové svety bez výhod ako zlatá puška atď...

No ako poznám vedenie westu, nič také nebude :(
 

DeletedUser

Hosť
Tak tahle hra mě začíná nudit...The west nemá cíl...pořád tam běháš pracuješ a jaký to má cíl?Nugetovat, nugetovat a nugutovat?A ještě to zkazily ty zlaté zbraně...Všicni 120 lvl dostavěné pevnosti i města?Myslíte že se někdo dostane na vrchol bez použití nugetů?A ještě na tomto světě?Ne
 

DeletedUser7252

Hosť
Ono v tejto hre je postup! Stúpaš hore levelami, úlohami a novými prácami a mňa osobne by nasralo keby som drel aby som sa dostal na 120 level a reštartly by server :Lovec

Osobne tu hru nehrám ako nejaký maniak a jediné na čo sa teším keď sem prídem je že si dám prácu, možno pôjdem o level hore alebo pokecám pri kartách s inými hráčmi. Takže neviem prečo by mi malo vadiť by tak vysoko. Viem že odtiaľ sa už nedá zostúpiť a ani tam už nie sú úlohy ale nijako ma to netrápi :) to je môj názor :howgh:

Uff, ty musíš mať strašnú depresiu z toho že nemôžeš nikoho zduelovať alebo čo? :pif paf... Nechápem. Veď pridám sa ke%d už do mesta alebo aj bez toho proste hrám. Ak ťa duelujú nájdi si mesto do kt. keď ťa príjmu si budeš ukládať peniaze a pôjdeš pekne hore levelovo aj finančne. Dohovoril som :howgh:

Ah, alebo aby tu nevznikali spory urobme kompromis. Neviem ktorého svetu konkrétne sa to týka takže keď by sa to malo reštartnúť mohla by sa zobraziť tá správa čo sa zobrazuje keď zapnete hru v ktorej by bola "výstraha" že server bude reštartovaný a nech hráči vyjadria svoje názory či sú za alebo proti tomu. A podľa toho sa zariadi reštart. Môj konečný názor za kt. si stojím. :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
Ah, alebo aby tu nevznikali spory urobme kompromis. Neviem ktorého svetu konkrétne sa to týka takže keď by sa to malo reštartnúť mohla by sa zobraziť tá správa čo sa zobrazuje keď zapnete hru v ktorej by bola "výstraha" že server bude reštartovaný a nech hráči vyjadria svoje názory či sú za alebo proti tomu. A podľa toho sa zariadi reštart. Môj konečný názor za kt. si stojím. :howgh:

chlape neviem ako sa to odborne povie ale máš štvoritý post. Je to zbitočné naberanie príspevkov. A k téme si normálny? nechcem žiadny reštart sveta. Už mám na svetoch ktoré hrávam dobre rozohraté. Nechcem prísť o dobré úrovne a o práce.
 

DeletedUser4701

Hosť
Chcelo by to nespäť svety bez 1 hodinovych prac bez kupovania produktov a schopnosti za nugety...vlastne kupovania vsetkeho za nugety... to je uplne onicom!!!Taktiez zlate zbrane! :grrr:

preto na ziadnom takom svete nehram! Je to uplny FAIL chcelo by to normalne spet svet typu: SVET xy
censored
 

DeletedUser

Hosť
Chcelo by to nespäť svety bez 1 hodinovych prac bez kupovania produktov a schopnosti za nugety...vlastne kupovania vsetkeho za nugety... to je uplne onicom!!!Taktiez zlate zbrane! :grrr:

preto na ziadnom takom svete nehram! Je to uplny FAIL chcelo by to normalne spet svet typu: SVET xy
censored

Tohle není nugetový the west!Jestli chcete nugetovat tak si vytvořte the nugetářov...Ale neplaťte to do the west!
 

DeletedUser7252

Hosť
chlape neviem ako sa to odborne povie ale máš štvoritý post. Je to zbitočné naberanie príspevkov. A k téme si normálny? nechcem žiadny reštart sveta. Už mám na svetoch ktoré hrávam dobre rozohraté. Nechcem prísť o dobré úrovne a o práce.

Tvoj názor beriem do úvahy ale nič to nemení na tom že v poslednom príspevku som urobil kompromis a ak si tomu nepochopil môj problém to nie je . :)
 

DeletedUser

Hosť
ad1:
Většina rozumných lidí pochopí,že peníze hýbou světem a zadarmo vám nikdo nic nedá.Je naprostá hloupost,aby Inno provozovalo méně výdělečný server,když může provozovat server více výdělečný a to není ani tak těžké k pochopení.Dokonce není ani tak těžké k pochopení to,že to závisí pouze a jenom na hráčích,jaké světy budou.Jestliže hráči budou platit jak mourovatí na nově znugetovaných světech,budou se otvírat další takové světy.A komu se to nelíbí,tak ať tam nehraje.Stejně je to jediná možnost,ač nereálná jak se vrátit k původnímu nugetovému systému.Inno podle mě i něco podobného zamýšlí,až přestanou vydělávat tyto servery,spustí jeden normální,protože po takové době jim vydělá víc než Arizona apod...Do práce taky nechodíte pro dobrý pocit,ale pro peníze...Halooo,vstávat! :)

ad2:
Co se týče restartu serveru,tak to už je asi úplný vrchol ehm jak to říct,nedomyšlenosti.Proč bych takovou dobu leveloval a stoupal nahoru když bych se jednou ocitl zase dole a přišel tak o všechno?Když chceš začít od nuly,jdi na nový server.A že tě nové světy nebaví?Tak přestaň žvástat,hraj tam a bez nugetů,svým způsobem tak budeš jeden z těch,co proti nugetům(ať už celkově nebo jen proti novým nugetovým změnám) bojují,řeči jsou furt jen řeči a činy jsou činy.
 

DeletedUser

Hosť
Příště vymyslí diamantovou pušku poškození 9 999 - 10 000...
Tak jo, tady končim občes se mrknu na forko...

PS:Moderátoři: Můžete to rovnou přejmenovat na the nugetářov...
 

DeletedUser4623

Hosť
Tvoj názor beriem do úvahy ale nič to nemení na tom že v poslednom príspevku som urobil kompromis a ak si tomu nepochopil môj problém to nie je . :)

ty si zase nepochopil to čo som napísal. Mal si za sebou 4 príspevky tak som ta upozornil a to ostatné som písal pre toho čo tento navrh sem dal
 

DeletedUser4623

Hosť
Příště vymyslí diamantovou pušku poškození 9 999 - 10 000...
Tak jo, tady končim občes se mrknu na forko...

PS:Moderátoři: Můžete to rovnou přejmenovat na the nugetářov...

čo majú s tým spoločné moderátor fakt nechápem.:grrr:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore