restart světa

Souhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    74
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad keď dakto dostavia sochu slobody tak sa môže ukončiť svet.
Lenže to by mohli stavať viac ľudí tak by to mohlo byť tak:
1.Trebalo by mať 3 veľké pevnosti maximálne vystavané
2.Trebalo by mať mesto úplne dostavané (49800 bodov)
3.V mestkej kase 100000 dolarov
4.Ak ju postavia, musí vydržať aspoň 1 týždeň
5. Za ten čas ju musia ostatné mesta ničiť.

ja by som to tak navrhol.:kukam:
 

DeletedUser5844

Hosť
Nesúhlasím

Niektorí urobili na nejakých svetoch maximum čo bolo v ich silách a nechcelo by sa im znovu začínať. :(

Ja som na Arizone úroveň 109 a nechcelo by sa mi znovu začínať
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
NIE!!! TO NIEJE MOZNE!!! DAM NIE PRETO LEBO JE TO AKO KEBY 2012 V THE-WEST!!! :grrr::eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
NESÚHLASÍM
Tie mestá/hráči to všetko spravili, chceli sa stať najlepšími a vy im to idete skaziť, čo sa týka zlatých zbraní tak je to náhodou dobré odmenenie pre najlepších...
Aspoň ja to beriem tak...
 

DeletedUser7176

Hosť
S reštartom sveta vôbec nesúhlasím pretože keď niekto drie na svojej postave a je level napríklad 119 a teší sa , že bude mať konečne level 120 a príde reštart sveta a môže drieť odznova . :(
A čo keď niekto začal neskôr hrať the west ?? :pif paf
Keď the west niekoho baví tak mu je jedno , že už neviem koľkí majú level 120 a on len level napríklad 50 tak ak ho to baví tak dosiahne level 120 a bude :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
S reštartom sveta vôbec nesúhlasím pretože keď niekto drie na svojej postave a je level napríklad 119 a teší sa , že bude mať konečne level 120 a príde reštart sveta a môže drieť odznova . :(
A čo keď niekto začal neskôr hrať the west ?? :pif paf
Keď the west niekoho baví tak mu je jedno , že už neviem koľkí majú level 120 a on len level napríklad 50 tak ak ho to baví tak dosiahne level 120 a bude :howgh:

presne to som mal na mysli :)
 

DeletedUser

Hosť
Somarina ked tak rovno nový svet... úroven 120 síce dosiahneš ale tým hra nekončí stále môžeš plnit úlohy pracovať na medailách chodit na boje o pevnosti atd. takze restart je blbost ! A zakladatel témy si asi the west pomýlil s hrou kde sa stavia div sveta tu nič také nebolo ani nikdy nebude dookola to isté stále ten istý a jeden úbohý ciel postavit div sveta a byt frajer preto som to aj prestal hrat blbost.
 

DeletedUser

Hosť
NESÚHLASÍM
Tie mestá/hráči to všetko spravili, chceli sa stať najlepšími a vy im to idete skaziť, čo sa týka zlatých zbraní tak je to náhodou dobré odmenenie pre najlepších...
Aspoň ja to beriem tak...

nugetářů???nejlepších nugetářů???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Hosť
Môj názor nie :grrr: .Niekto drie aby mal nejakú lepšiu zbraň alebo niečo iné a oni len tak resetnú server??? Moj názor je proste nie a nemienim sa ho vzdať.
 

DeletedUser

Hosť
reštart sveta

NESÚHLASÍM

Pre tích čo makajú tak by mali ísť odznova?NIE.Som level 75 na svete 4 a odznova by sa mi rozhodne nechcelo:).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore