Riešenia úloh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4891

Hosť
Neviete či budú nejaké nové úlohy? Lebo posledná je na lvl 75 a do levelu 120 by to potom bola nudná a strastiplná cesta:(
 

DeletedUser2929

Hosť
Prepáčte, ak to tu už bolo, ale nechce sa mi čitať deväť strán dozadu... Ako sa dá získať Nájdený klobúk zo zelenáčovej sady ?
 

DeletedUser

Hosť
tak ako to napovedá jeho názov - musíš ho nájsť

01ce.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja som ho tiež našiel pri rúbaní dreva + 2x drevo + drahý vlnený opasok :p
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa spytat ze ako sa daju najst 3 kluce?? na zlatu pusku
 

DeletedUser2586

Hosť
Ja som sa dostal v tejto úlohe (Lúpežná výprava) až k okamihu, keď mám robiť lovca odmien ale tú prácu ešte nemôžem robiť a mi vypisuje neúspešné. Mám to zrušiť a znova prijať alebo nechať tak?
 

DeletedUser6279

Hosť
No, myslim ze by nebolo na skodu vytvorit temu, kde budu navody na riesenie uloh, ktore sa dost casto pytate. napr. Katkin prsten atd.

Zacnem s prvou ulohou.

Uroven 46 - Katkin zasnubny prsten

katka.jpg


Riesenie:

1. Prijmi ulohu u serifa, tym zacne seria uloh Katkin prsten. Po dokonceni ulohy 4 tu ukoncis celu seriu. Das serifovi prsten a vyberes si odmenu.
2. Tato uloha sa ti zobrazi taktiez u serifa ked splnis nasledujuce podmienky. Cas serveru musi byt medzi 19:00-23:50, musis byt bez zbrane a mat aspon 300 dolarov v banke alebo u seba. Treba zlodejku porazit bez zbrane. Doporucujem dobre veci na uhybanie a menit nastavenia duelu podla toho ako NPC striela.
3. Po dokonceni ulohy 2 treba robit dobyvanie striebra kym nenajdes 5 kusov striebra.(tehlicky striebra ti zostanu) Je mozno lepsie ak si nachystas striebro a potom v stredu urobis ulohy 2, 3 a 4, kedze nasledujuca uloha je iba v stredu. Dokonci tuto ulohu.
4. Musi byt Streda, mat v inventari 5 ks striebra a byt bez zbrane. Musis porazit Priekupnika. Tak ako predtym, men nastavenia ak budes mat problemy. Po dokonceni tejto ulohy uz len skoc za serifom a dokonci prvu ulohu a tym aj celu seriu.

Piste ulohy, ktore vam nie su jasne, ale pozor, spam bude zmazany a taktiez napovedy k tajnym uloham. Modi, ak sa vam zda tato tema zbytocna, kludne ju zmazte alebo prispendlite, pridam casom viac uloh ak budu ludia chcet.;)


ale ako získam ten katkin zásnubný prsteň???
 

DeletedUser

Hosť
Mesto duchov

chcem sa opit hram na svete 1 a v meste duchov som si dal pauzu bo som nemohol hasenie ohna a teraz mi tu ulohu neukazujemusim mat level ci co ? mam lv. 67 ale nwm proc to neukazuje za odpoved dakujem
 

DeletedUser6326

Hosť
robim ulohu Cierne hory /poklad/ . Nasiel som Aztecky nahtdelnik. Kaze mi to priniest poklad z hory, ale neviem kam. Poradte. Je to uloha pre dobrodruhov
 

DeletedUser

Hosť
zdravim Vas,
mam problem,uloha Katkin prsten...som level 66,som bez zbrane,mam vyse 1000 dolarov u seba,som vo vlastnom meste...
napriek tomu "nesplnam poziadavky na ulohu"...
proste sa nic nedeje...
viete mi niekto poradit,kde robim chybu?
 

DeletedUser

Hosť
zdravim vsetkych...
uz sa to tu 100x riesilo,ale mne sa to vyriesit jednoducho nedari...
o co ide?
Katkin prsten...
300 dolarov mam,som v meste,som bez zbrane,mam na sebe vsetky najlepsie veci na suboj...
bol som cely tyzden bez ulohy,uloha sa mi jednoducho nezobrazuje,neda sa ist do duelu...
viete mi niekto povedat kde je problem?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore