Riešenia úloh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
musis mat na sebe ryl a musis robit pracu upravovat breh v case 19:00-24:00. rob to tak stale az kym ho nenajdes ja som ho na arizone nasie 2-krat:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
mohli by ste mi pomoct ?? mam ulohu lupezna vyprava(zucastnit sa) a mam tam robit lovec odmien 5 hodin ale neviem kde to je :slovensko: :)
 

DeletedUser

Hosť
mohli by ste mi pomoct ? mam ulohu lupezna vyprava(zucastnit sa) a mam tam robit ulohu lovec odmien ale neviem kde to je :D pomozete mi ?? :cesko:
 

DeletedUser

Hosť
Úroveň 67 - Lúpežná Výprava

78587858john.jpg
10401040capura.jpg
742742dicson%20forest.jpg

Dosť často sa hráči pýtajú, prečo sa im nedajú prijmúť niektoré úlohy z tejto série.

Lúpežná výprava, má 3 špecifické úlohy pri ktorých zohráva rolu pri ich plnení časový faktor.

Prvá úloha Lúpežná Výprava - Pochovať sa zobrazí v saloone u šerifa Johna len v piatok.

Druhá úloha Lúpežná Výprava - Načúvať sa zobrazí na púšti Capura a dá sa prijať len v utorok.

Tretia úloha Lúpežná Výprava - Prepadnúť je prístupná v lese Dicson Forest iba v stredu.

a nemozes mi pomoct ?? mam ulohu Lupezna vyprava(zucastnit sa) a mam tam robit lovec odmien 5 hodin a newm kde to mam robit
 

DeletedUser

Hosť
ako urobit ulohu serie Hackettovo pravo alebo kde sa na chadza ten Hackett mam už borovičku ale neviem čo snou:pif paf:howgh::huh1::Oo_Oo_Oo_Oo_Oo
:Kapitán Severu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore