Súťaž - InnoGames hráčom - Informácie a diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
westlogo3.jpg

Milí hráči,

radi by sme sa vám odmenili za vašu priazeň v tomto roku niečím, čo váš určite poteší.

Budete však musieť spoločne spraviť pár vecí, ako herná komunita. Ale nebojte, nič ťažkého to nebude.


Čo treba urobiť?

1. Do súťažnej sekcie napíšte svoj sviatočný alebo novoročný vinš určený InnoGames, prípadne to môže byť aj vinš pre hráčov Westu. Vinše môžete písať tuto.
2. V hre musíte vykonať 5 akýchkoľvek rôznych prác (jednu prácu stačí vykonávať po dobu 15 sekúnd) a potom sem pridať oznámenia z tých prác. Oznámenia môžete vkladať tuto.
3. Musíte v hre zduelovať aspoň 1 hráča. Môžete aj npc postavy, ale v takom prípade ich musíte poraziť aspoň 5x. Opäť sem pridajte oznámenia z duelov. Môžete ich vkladať tuto.
4. Zahrať si aspoň 1 dobrodružstvo a dať z jeho priebehu obrázok (screenshot). Ten potom môžete vložiť tuto tuto.

Celkovo sa do každej kategórie musí zapojiť aspoň 25 rôznych hráčov.

Náš tím sa dohodol s InnoGames a za každé splnenie kategórie budete odmenení 1 dňom Prémia.
Celkovo môžete všetci hráči získať až 4 dni Prémia a to už stojí za trocha námahy, však? :xmas1

Na fóre potom prebehne anketa, v ktorej si budete môcť vybrať dátumy, kedy si želáte aktiváciu.

Prajeme vám príjemnú zábavu!
 

Deleted User - 4

Hosť
Diskusia alebo otázky k súťaži

Priestor pre vaše otázky alebo pokec k súťaži
 

DeletedUser10858

Hosť
Skôr by sa hodilo už rozdať tie odmeny za predchádzajúce súťaže
 

DeletedUser9887

Hosť
prémia?

prémia? akože fakt? ste mohli dať nejaký predmet.ale samozrejme budem vďačný aj za toto. :ociza:
 

DeletedUser9646

Hosť
Redšej 4 vačky mohli dať zadara ako premko a keď premko tak plné na 14 dní a nie 4 dni toto ma fakt dostalo
 

Deleted User - 4

Hosť
Zaujímavé vyjadrenia, niektorí tu na fóre teda dokážu prekvapiť svojim správaním :)

Zatiaľ to inak vyzerá tak, že to Prémium ani nebudete mať, keď sa až na pár ľudí vôbec nezapájate. Bola by veľká škoda, keby to všetko prepadlo.
Ale dúfam, že sa stále nájdu v našej hernej komunite ľudia, ktorí splnia tie jednoduché podmienky a spravia tak niečo pre spoločné dobro, pre všetkých :)
 
Aked sa nenajde 25 ludi tak dajte aspon tim co sa zapojili. Touto vianocnou akciou s Vakmi ste zhickali ludi. Uz tu maju vsetci vsetko a nikto si nic nevazi. V roku 2015 by som uvital vacsie herne zmeny a vylepsenia a nielen supravy ktore aj tak nemaju taky vplyv na hru. Pevnosti by sa mohli pozmenit lebo system bojov a grafika uz maju 6 rokov pomaly.
 

DeletedUser10890

Hosť
kto si nevazi male nezasluzi si velke... aj 4 dni su fajn..
 

DeletedUser3585

Hosť
k tej duelovej úlohe, môžem použiť aj taký, kde som bol vyzvaný?
 
Ja sa tiež nečudujem tej "brutálnej" účasti na tejto súťaži či čo to vlastne je. Premko som už vyskúšala a nevidela som žiadnu výraznú či menej výraznejšiu zmenu oproti bežnej hre bez premka. Jediný efekt ktorý som pocítila z premka sa prejavil v boji o pevnosť.
A zúčastniť sa každej zo štyroch kategórii bude asi tiež problém. Nie som si istá, či sa mi bude chcieť do dobrodružstiev, keďže pri takmer každej hre mi spoluhráči napíšu do dementov a podobne. Tým strácam aj ten minimálny záujem naučiť sa to hrať, alebo účasťou v nich získať aspoň dajaký ten úspech...
 

DeletedUser10858

Hosť
Ak sa nechcem zapojiť do všetkých sekcií.. Môžem iba napr. do jednej alebo dvoch?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore