Súťaž - InnoGames hráčom - Informácie a diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
psota, áno môžeš
gén, je tu snaha niečo dať hráčom, málokedy sa takáto odmena podarí vybaviť a niektorí majú tendenciu všetko ofrflať, darmo, nezavďačíš sa... premko využije ten, kto aktívne hrá, klikanie prác, presuny po mape a pod. nielen boje ;)
Prášok, nemusíš sa zapojiť do každej sekcie, stačí aj jedna, stále lepšie ako nič :)
 

DeletedUser10852

Hosť
Do jednej sekcii som sa nestihol zapojit myslel som si ze sa bude dat aj dnes to ma kus sklamalo....nebolo napisane od kedy do kedy to trva ciastocnyy nedostatok

A ludia neviem co sa stazujete aj premko na 1 den je pekna odmena/darcek mali by ste byt radi aj za to a dodatocne mozete ziskat aj vianocny balicek co je podla mna super tak nechapem co sa tu stazujete Inno vam nebolo povine nic dat tak si to vazte ! a SK support prajem Vesele prezitie sviatkov :)
 
No to je fakt ze ste nedali do kedy to plati. No a ako vidim splnili sme len 3 takze kludne mozte dat kazdemu VIP medailu na 3 dni a kazdy nech si to aktivuje kedy chce lebo dohodnut sa kedy to bude problem
 
A keď žiadne prémium nechcem? :) Ja si vždy predlžujem sám po dvoch týždňoch už vyše roka, takže už mám zafixované kedy to mám sledovať. Teraz hodíte pár dní plus, čo mi celé posunie, čo si teda neželám. Čo s tým? (Aktivovať naraz na dlhšie obdobie ako 2 týždne nebudem, nakoľko hra ma može hocikedy omrzieť a prestanem hrať)
 

Deleted User - 4

Hosť
A keď žiadne prémium nechcem? :) Ja si vždy predlžujem sám po dvoch týždňoch už vyše roka, takže už mám zafixované kedy to mám sledovať. Teraz hodíte pár dní plus, čo mi celé posunie, čo si teda neželám. Čo s tým? (Aktivovať naraz na dlhšie obdobie ako 2 týždne nebudem, nakoľko hra ma može hocikedy omrzieť a prestanem hrať)

Ak nechceš Prémium zadarmo, tak po jeho predĺžení z našej strany potom napíš ticket na hernú podporu a my ti ho deaktivujeme, resp. budeš mať len to svoje :)
 

DeletedUser10852

Hosť
no myslel som aj zrebovanie tych 5 truhlic :D :D :D to ma viac zaujima ako to premko :D
a na to premko by som uprednostnil medajlu pridat do inventu...
 

DeletedUser10852

Hosť
ale v hre mi naskocilo upozornenie ze s prvych 25 v kazdej sekcii budu 5 vyzrebovany a dostanu truhlicu s vianocnou supravou tak to som sa chcel opytat :D ze kedy bude zrebovanie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore