Súťaž o 700 nuggetov k 7. narodeninám The West

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť

7th-birthday-the-west-940x492_v2.jpg


Milí hráči,

pri príležitosti 7. narodenín vašej obľúbenej hry, sme si pre vás pripravili ľahkú súťaž, v ktorej môžu až traja z vás vyhrať 700 zlatých nuggetov.

Všetko, čo musíte pre to urobiť je:

1. Ísť na našu Facebook stránku a označiť najnovší narodeninový príspevok ako "Páči sa mi to" (dať mu Like) a napísať nám v komentároch nejaké narodeninové prianie (podpíšte sa so svojou hernou prezývkou)
Odkaz na narodeninový príspevok

2. A potom tuto na fóre, priamo do tejto témy napísať, čo sa vám najviac páči vo Weste.

Ak splníte tieto dve úlohy, budete zaradení do žrebovania o 3 x 700 zlatých nuggetov.

A aby toho nebolo málo, tak sme pre vás všetkých aktivovali v hre +100% bonus ku skúsenostiam z práce na 48 hodín :)

Užite si bonus a oslavujte spolu s nami!
 

DeletedUser5958

Hosť
Takže ešte raz všetko najlepšie THE-WEST!!!!!!

Veľmi ľahká otázka, pretože West je super. Pre mňa je asi na nezaplatenie pocit keď otváram truhly... alebo čokoľvek čo obsahuje nejaký predmet. Samozrejme potešia svietiace a vzácne veci ale nič nie je nad to vzrušenie a očakávanie čo tam asik je
Takže toľko mno.
Teším sa z toho všetkého.
Dúfam, že The-West bude na SR ešte stráááášne dlho.
:xdxdxd:
 

DeletedUser11026

Hosť
Tak najviac sa mi páčia na hre duely.. ktorými sa možem porovnávat s inými hračmi..duelantmi :) a tiež rozmanitosť úloh.. vždy je čo robiť :)
 
Vsetko najlepsie k narodeninam. Nech sa dari a nech je vela dobrych updatov.
Na Fb to nelajknem nezablahozelam a nenapisem svoj nick z dovodu sukromia. Trosku ste to nedoriesili.
Na weste mam rad boje a ze hram za svoju postavu ktoru rozvijam. West je super hra len uz by potrebovala prekopat niektore veci :)
 

DeletedUser9058

Hosť
Najlepšie na Weste je asi to, že tam nikdy nie je nuda a vždy je tam čo robiť.
Ale mne osobne sa najviac páči, že hra nie je mŕtva, ale naďaľej sa rozvíja updatmi a je vidno, že InnoGames sa o ňu stará :D

Ešte raz Všetko najlepšie THE WEST!! :pánko
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Všetko najlepšie k 7. narodeninám :)

Najviac sa mi tuto na Weste páči to že proste človek si môže robiť čo chce ,rozvíjať sa ,pridávať do miest ,pomáhať s výstavbou a tak ďalej. proste to že sa tu človek nikdy nenudí :DD
 

DeletedUser

Hosť
Všetko najlepšie, najviac sa mi na weste páči to že ešte nikdy v som tu nedosiahol najvyššiu úroveň, a tým pádom mám peknú motiváciu hra´t ďalej :D
 

DeletedUser11027

Hosť
Takže West-ík ešte raz krásny narodeninový deň prajem ;) :D Na Weste sa mi najviac páčia boje o pevnosť. Strašne mi to pripomína starý Divoký Západ a to má prenáša do tých časov čo sa mi páči. Držím Vám palce a prajem ešte viac takých výročí ;)
 

DeletedUser11013

Hosť
Ahoj, takže ... neviem čím by som začal ... :D The-West je proste fakt dobrá a zaujmavá hra ... ktorá prešla už veľa vylepšeniami a nikdy sa nič nepokazilo, len to vždy bolo o niečo lepšie, či už práce, úlohy, duely, pevnosti ... preste všetko :) a tým by som chcel povedať, len tak ďalej ! :)
 

DeletedUser10959

Hosť
Ahojte :D tak mne sa najviac páčia úlohy ten príbeh si vždy čítam a je aj zaujímavý :D Prajem všetko najlepšie k 7. narodeninám :)
 

DeletedUser5584

Hosť
Mne osobne sa najvác lúbi West samotný..aj napriek tomu,že si občas ponadávam, ma to drží už takmer piaty rok, čiže niečo na tom fakt bude, hehe
 

DeletedUser3835

Hosť
Najviac sa mi na The Weste páči tá voľnosť- že si človek môže robiť prakticky čokoľvek a navyše je tu možnosť naučiť sa niečo z histórie a o tom ako to kedysi vypadalo :D :ninja:
 

DeletedUser10632

Hosť
Ja som bol veľmi dlho na The West-e,kedže je to klasika hra a nie je veľmi pažravá ako ostatné hry.

Som veľmi dlho na hre a síce nie som tak až aktívny, stále mám chuť ísť do tej hry každý deň.

Príjmné a šťastné narodeniny The West!
 

DeletedUser10967

Hosť
Ešte raz všetko najlepšie, táto hra sa mi páči lebo si ju spájam s divokým západom a som rád, že sa stále zlepšuje, najviac sa mi páči zdravý boj o prvenstvo a o čo najsilnejšiu alianciu ;)
 

DeletedUser11006

Hosť
Vsetko najlapsie a co najviac platich hracov praje *h4vana* z El Pasa.

Najviac ma bavi duely a boje o pevnosti lebo som velmi sutezivy.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore