Súťaž o 700 nuggetov k 7. narodeninám The West

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10341

Hosť
Všetko najlepšie!
Nejde hodnotiť čo sa mi na Weste páči. Pretože sa mi páči všetko. Pridávate časté updaty, ktorými zlepšujete túto hru, je tu super systém bojov, duelov a úloh. Nemám čo dodať... :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja som zažila piate narodeniny westu....a teraz sú už siedme..Mám rada túto hru pre jej rozmanitosť a tendenciu napredovať....a pre ľudí,ktorí ju hrajú...berrynka
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím, mňa na weste najviac bavia nálezy a následné obchodovanie s nimi :)
 

DeletedUser5821

Hosť
Ahojte,mne sa najviac páči že som tu spoznal super ľudí s ktorými sa vďaka The West poznám aj osobne zo spoločných letných chát.Teším sa na leto na ďalšie zážitky a super zábavu :)
 

DeletedUser10936

Hosť
The west je krásna hra aj keĎ stará verzia bola ovelaa lepšia ale už to nechajme tak :) všetko najlepšie
 
Vsetko najlepsie k narodeninam. Na weste sa mi páčí najme rozmanitosť uloh.
 

DeletedUser10865

Hosť
Ahojte, tak mne sa ne TW najvááác páčia pevnostné boje a svet Sk11, takže Happy birthday :)
 

DeletedUser10942

Hosť
Zlatých nuggetov plnú náruč k Tvojmu sviatku chcem Ti dať,
veľa zdravia, šťastia, hráčov ešte k tomu chcem Ti priať.

Všetko najlepšie praje Jakub & July Meno v hre: Johanka.
:)
 

DeletedUser5355

Hosť
mám celkom rád boje o pevnosti, ale najviac sa mi páči hráč Apolonius, je strašne roztomilý :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
ako neviem čo sa mi na tejto hre pači najviac ale rad to hrávam už od mala lebo nepotrebujem na to veľa času
 

DeletedUser

Hosť
BLAHOZELAM THE WEST K TVOJIM 7. NARODENINAM!
Mne sa najviac na The Weste páči príbeh.Pri každej príbehovej úlohe si čítam celé zadanie :)
Ďalej sa mi páči to ako je to všetko spracované,možnosti práce,duelov,bojov o pevnosť
A asi najlepšia vec čo môže byť sú dobrodružstvá,pretože odkedy ste to pridali do The West tak sa tým hra aspoň podľa môjho názoru ožila!

Ešte raz by som chcel The Westu popriať všetko najlepšie a nech NIKDY nezanikne.


S pozdravom maricone
 

DeletedUser

Hosť
ahoj poačia sa mi niektore ulohy tomboly a boje a aj duely je to sranda nemusi te ničim zlepšovat :)
 

DeletedUser3548

Hosť
Pripájam sa tiež k 7. narodeninám westu, všetko najlepšie... mne sa tu páči to, že je tu vždy niečo nové a nieje tu nuda, mám túto hru rád, aj to, že ju mám s kým hrať ako i debatovať o hocičom ak majú čas a chuť...
 

DeletedUser

Hosť
Mne osobne sa najviac na hre The West páči atmosféra, ktorú spoločne vytvárajú hráči a west tím. Zábavu predsa netvorí len hra a možnosti, ktoré ponúka, ale v prvom rade ľudia s ktorými môžete zažívať rôzne dobrodružstvá, zdieľať svoje emócie a objavovať čaro Divokého západu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore