Súťaž Súťaž o najrýchlejšie dosiahnutie úrovne 150

skoda ze skoncil tento beef dvoch stran trapnych klamarov. nevedel som si totiz vybrat ci fandim danice a jej dorotke alebo jakezovym 27 multakom, pripadne pani spravnakovi animalovi co beha ako streleny po mape s autoklikerom a sem tam mu supnu
ban:D ste uplne topa ako dokazu magori znicit svet.

Preto doporucujem bezte si zahrat klasik, je tam dobra komunita bez uboziakov ktorych som vymenoval hore, co v zivote by bez podvadzania nedokazali nic v hre .
nepis blbosti a bud vobec rad ze tuto hru este niekto hraje
 
Ludia zoberte si colu a popcorn, posadte sa a uzite si tento dialog nasich vraj top hracov. Sam neviem komu viac fandim.

14:29] Angelf1re:super vladko
:)
[14:29] Dreamman:dakujem od teba si to cenim
[14:29] Dreamman:trafit utekajuceho potkana na 200 metrov nieje len tak
[14:29] Angelf1re:mne sa lubi jak si pol hry nestrielal lebo som ti nedovolil
:D
[14:29] Dreamman:bezscriptak
:D
[14:30] Angelf1re:no sup sup teraz zapni dobbyho zase na 2 tyzdne lebo deniska je daleko
:D
[14:30] Dreamman:poctivo dosiahnuta 150 lvl
[14:30] Dreamman:
:D
[14:30] Dreamman:z ust ti viac pacvhne ako z analu
[14:31] Angelf1re:samozrejme ze poctivo, narozdiel od teba
:)
[14:31] Dreamman:linteo koli tebe zacal pit a odisiel prec
:D
to bol gol
:D
[14:31] Dreamman:to mozes rozpravat detom v tvojom meste
[14:31] Sentiment:odpíš mi Dream!
:D
[14:32] Dreamman:hlavne ked som k vam dosiel tak si sa mi smial ze to hram poctivo
[14:32] Angelf1re:jak keby si ty nebol v nasom meste co sme ti vysvetlili ako mas hrat a potom si zduchol
:D
falosny zebracik
:D
[14:32] Angelf1re:"jaques preco si ma zdueloval? sme boli kamarati"
:D
:D
:D
[14:32] Dreamman:a teraz na fore pise ze poctivo 150 ty falosna zdochnuta prehnita spina
[14:33] Rasto:Ajajaj
[14:33] Angelf1re:co mas tlaky?
:D
[14:33] Rasto:Vyzerá že áno
 
Naposledy upravené :
[14:33] Sentiment: kúpim orla polly ceopper
[14:33] Sentiment: prsím vás
:D
[14:33] Angelf1re: co tu vypisoval anjeliatku lagerthe surushin a neviem akej dalsej ze ma peniaze ci nechcu byt jeho zenou
:D
jaka troska
:D
[14:34] Angelf1re: "angel anjeliatko je tvoja zena?" ... "etox lagertha je tvoja zena?" ... jak si sa strapnil
:D
:D
[14:34] Rasto: Ja kúpim vlajku nezávislosti
[14:34] Angelf1re: peniaze su pekne ale ze zijes sam cely zivot a nemas nikoho ti poskodilo mozocek
:)
maj sa
[14:35] The9988: na trhu je ich milion
[14:35] The9988: 350k za kus
[14:35] Sentiment: orol polly si prosím
[14:35] Dreamman: tylolco to tu trepes za klamstva ze ta huba neboli ty falosna huba prepita co ho vzhodili z fabriky teraz tu struha hrdinu
[14:35] The9988: predam ti orla za 2 miliony
:D
[14:35] Rasto: Svatokradež toľko nemam
[14:36] The9988: vlajka nezavislosti lacnejsia uz nebude
[14:36] Dreamman: bez si dat stamprlu lebo sa ti trasu ruky ty zdochnute hovno
[14:37] Dreamman: jeden z najfalosnejsich hracov westu celich cias nikdy si to nikde nedotiahol len si rozsiroval klamstva a robil zlobu linteo ta mal v prdeli a ne ze koli tebe odisiel ty tupec on ta mal tazko na haku
[14:38] The9988: rieste si to v pm
[14:38] Dreamman: ze linteo koli angelfireovi zacal pit a odisiel
:D
[14:38] Dreamman: ty trapko tu na weste robis hrdinu a na pohovore do olo nevies zo seba vykoktat ani jednu suvislu vetu
[14:39] Dreamman: preto ta nikde nechcu prijat lebo si prepity a prepaty
[14:40] Dreamman: ty spina klamarska ze poctivo dosiahol 150 lvl
:D
:D:D
[14:42] Dreamman: a mne sa smial ked som dosiel k nim do mesta ze to poctivo hram
:D
[14:43] Lagertha: *kupim [Topánky Johna Sousu] *
[14:43] Dreamman: sak karma ta dostihne n eboj nic na kazdu svinu raz dojde
[14:44] Dreamman: chod teraz vyplakavat na forum a rozsirovat klamstva kade tade lebo to je jedine co v zivote vies
 
Mensi prehlad pre tych co vedia ratat:

Bambino - lvl 151 - ucet stary 280 dni - 26.653.793 xp = cca 95.000 xp za den
Angelf1re - lvl 150 - ucet stary 220 dni - 23.088.894 xp = cca 105.000 xp za den

Dreamman - lvl 156 - ucet stary 150 dni - 37.474.464 xp = cca 250.000 xp za den
Daenerys - lvl 165 - ucet stary 280 dni - 69.295.877 xp = cca 250.000 xp za den

Bambino hra od zaciatku sveta a v prvych leveloch ani nemal take moznosti expit ako ja, kedze som zacal na konci decembra do rozbehnuteho sveta, kde som dostal pozicane veci na expenie a napriek tomu skoro cisto len na kostole ma skoro take xp za den ako ja.. cize nasich 100k denne je absolutne realne

Naopak Dreamman vacsinu casu dueloval co vsetci vieme, kedze ma spravenych cez 2000 duelov cize realne expil rychlostou cca 500.000 xp za den posledne tyzdne/mesiace, to je tak 12 hodin klikania.. zaujimave, a "urcite" realne..

Ako vzdy hovorim - drzme sa faktov, matematika nepusti, vsetky data su dostupne priamo v hre..
Nazor si spravte sami..
 
:D clicker neni script podla teba ? ked ta samo prezlieka kazdych par minut, neni to velmi nenapadne :D:D

Toto iste mi pisala Lagertha.. nechapem kde beriete ze ma prezlieka nejaky clicker kazdych par minut :) videl som ako si zacal expit na 150 a chcel ma predbehnut tak som pocas prace zapol xp boost a klikal ako sa dalo.. navyse som minal 150 energie za asi 1 hodinu az lebo rucne to neni take lahke.. dalsia vec ze som sa presuval k pracam mimo stred mapy vo full speed sete kedze som zadal inu pracu v danom kolecku a potom sa az prezliekol do PB - toto ten vas debilny scriptik nedokaze pretoze si tam nastavujete speed set ktory vam dovoli zacat pracu cize potrebujete aspon 1 PB.. videl som ten amaterizmus na Youtube nehovoriac o tom ze to zerie posilka uplne bez logiky rad za radom :)

Nikdy som tu sracku nepouzil, mozte sa aj na hlavu postavit vsetci dokopy, preexpil som vas bez toho :)
 
Takze povodne som sem dal ten rozhovor, lebo mi prislo strasne vtipne ako byvali spoluobcania sa verejne hadaju a priznaju ze jeden je mega podvodnik - dreamann a druhy mensi podvodnik - angel. Na moje prekvapenie, ale ako sa vravi trafena hus zagagala prva.:D

Cize rozoberme si to. To ze dreamann klika prakticky nonstop je jasne aj bez matematiky. Staci sa pozriet ako mu celu noc preklikava 3 sety na pracu atd.. Samozrejme ked to preratas, ako si preratal, je to viac menej uz uplne jasne aj pre support.. Je to uplny uboziak a trapak, ale bohuzial ma pravdu ze vase mesto su podvodnici.

Cize angel. Vypocital si ze expis denne nejake expy co ta robi prakticky nevinnym lebo matematika nepusti. Toto je uplny hoax na urovni Matovica. Aj keby si mal priemer 30 tisic expov tak mozes expit. U teba je to tak ze si to par krat skusal a videli sme ta. Ja som ta osobne videl ako zarucene ti klika kliker. CIze ako pise wuzy mozes tu klamat kolko chces, ale my vieme ze si podvodnik i ked nie tak velky. Myslim ze si ho uz asi prestal pouzivat.

No najviac ma fascinuje ako sa snazis hadzat spinu na druhych, okrem svojho velkejho kamosa jakeza, ktory vcera napriklad zarucene pol dna klikal autoklikerom. Videl som to zarucene :D
Skus tu pouzit matematiku alebo sa vyjadri. Proste vase mesto pouziva a pouzivalo kliker. Ste raz podvodnici a uz to nezmenis hoci sem napises hocico. Kludne aj ked ho prestanene pouzivat. Uz nikdy nenapravite skody ktore ste urobili inym hracom. Je to smutne ale je to tak.
 
Tie denne priemery su irelevantne aj tak. Bambino isiel iba kostol a boje do 150,nic ine. Kdezto angel nie, preto je upne irelevatne porovnavat nejake denne premery. Ale hej matematika nepusti , hlavne ked sa snazis zakryt jak klames :D A denny priemer webstera ktory ide od kedy zacal kliker sa tu tiez nehodilo davat samozrejme.
 
Ja nehadzem spinu na nikoho, kto to nepisal o mne, praveze vy uz kopete do inych ludi z mojho mesta cize zacinate mat pochybnosti a otacat to proti inym? :)

Jaques to pisat nebude lebo vie ze kliker nemam.. spominal som ludi co ho maju a pisali to o mne alebo ziadali odmenu.. a taky Zorro ktory sa k pouzivaniu klikera na CZ svetoch na EN fore sam priznal..

Porovnanie mna a Bambina nemalo znamenat nejaky dokaz, dokaz neexistuje.. ale ide o to ze on to spravil na kostole co mu verim, nepotreboval kliker.. a ja rovnake xp spravim na klikeri? Hm no to sa potom fakt oplatilo.. tie vypocty su cisto teoria na zaklade priemeru za den.. jasne ze vsetci sme popritom robili questy, boje, duely a neviem co vsetko..

Stale dokola citam ze videli sme ta.. ved sami viete ze to je blbost, PB na pracu ti ponuka sama hra a prezlieka ta postupne po jednom iteme a potom si len seknes XP set z ulozenych suprav a klikas.. jedine co sa vam realne nezda je to, ze kazdych 2m 15s by som zadaval prace.. samozrejme to tak nie je.. niekedy som sa pozabudol a trvalo to aj dlhsie, niekedy som zase uz pri poslednej 15s prezliekol dopredu a zadal nanovo ak ma to pustilo z XP setu do PB a naspat.. takisto som k tazkym pracam cestoval vo full speed sete coz ten script urcite nedokaze (zadat slabsiu pracu vo full speede a potom prekliknut na tu spravnu? Urcite nie..)

Dokazem popisat detailne expenie ktore som si vytvoril ja.. vy co pouzivate kliker keby ste expili tak ako ja tak viete ze pokial tu sedis a zadavas to sam tak vizualne je to rovnake.. jedine co je divne ako napr. v pripade Dreama je to, ze sa prezliekal snad 24 hodin v kuse.. toto fakt nedokazem, najviac som tahal 6-8 hodin popri praci po dobu fungovania xp posilka a samozrejme s pauzami.. 25x energie otocis za 6m 15s tak mne to mohlo kludne trvat aj 8-10 minut + presun..

Rozdiel medzi mnou a vami je ten, ze s klikerom zadavate len stred mapy pricom ja hladam tazsie prace okolo a tam vam kliker nepomoze prave kvoli pomalemu presunu lebo speed set neponukne dostatok PB na zaciatok prace :)
 
Hore