Súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Čo tak skúsiť Cronyho po všetkých eventoch poprosiť nech dá nejaké boje o awesomie . (odmeny pár upd/ nejaká truhla (starľie eventy do zbierky) ?
 
Ale veď to si nezvládol ani ty dnes ráno keď si mu ďakoval. Tak ako to chceš radiť inému ?
serus casio hodinkar. cize prepac ale to je nieco ako ked mas na profile vsade napisane ze ma blokujes a na druhej strane mi vypisujes - otravujes a citas ma tu na fore :D???
sorry ale nebudem dalej odpovedat hracovi ako ty ktory hrubo porusuje pravidla hry a ma same bany.
 
Naposledy upravené :
serus casio hodinkar. cize prepac ale to je nieco ako ked mas na profile vsade napisane ze ma blokujes a na druhej strane mi vypisujes - otravujes a citas ma tu na fore :D???
sorry ale nebudem dalej odpovedat hracovi ako ty ktory hrubo porusuje pravidla hry a ma same bany.
povedal ten, čo mal toľko permabanov, že sa to ani porátať nedá. počuli sme božie slovo. amen
 
Nezvládol moju správu tak sa hneď uráža a vyhovára a mení tému niečo iné :D Ty otravuješ každého člena Westu. Mám ťa bloknutého v hre na fóre ešte nie :D

BTW : Z jednej strany sa mi páči ako mi závidíš "Casio" hodinky a z druhej, aký si morálny odpad ktorý ani len nepozná značkové hodinky a opakuješ len to čo Jaq povedal zo srandy. :D
 
A hlavne nezabudnime na to ako urážal pred pár týždňami Cronyho

§2 Komunikácia
• Urážky, vulgarizmy či provokácie voči členom TW Tímu môžu byť potrestané okamžitým trvalým blokovaním na fóre. Témy a príspevky vytvorené za účelom vyvolania nejakého osobného konfliktu s členom TW Tímu, témy založené na vytvorenie alebo prehĺbenie herných problémov, budú vymazané a ich autor potrestaný. Vo veľmi výnimočných prípadoch, obzvlášť pri hrubých urážkach, môže tento trest zasiahnuť aj do hry.

Dvojaký meter funguje pre Zorra :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore