Scripty na TW 2.0

DeletedUser

Hosť
Ahojte, v tejto téme by sme mohli zhromaždiť nejaké tie užitočné scripty do novej verzie keďže všetky tam určite nebudú fungovať takže ak už teraz viete o nejakých, prípadne starých, ktoré budú fungovať aj v novej verzii určite ich sem napíšte... ďakujem za pomoc
 

DeletedUser6273

Hosť
To už bude zbytočné, keď to budeš mať na minimapke - myslím rozmiestnenie vecí po trhoch :) Ale ten scriptik dokáže aj iné veci :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No, zbytočné by som zrovna netvrdil. Predsa len na minimape je to zobrazené len v aktuálnom sektore a kým sa preklikáš k tomu mestu a zistíš čo presne tam vlastne máš... V scripte to vidíš hneď :)
Jediná škoda je, že momentálne nie je kompatibilný s chrome.
 

DeletedUser

Hosť
verziu na 1.36 mi Linteo schválil a odvtedy sa v tom nič okrem kompatibility nezmenilo takže ho isto môžeš používať :)
 

DeletedUser

Hosť
no nemusíš si otvárať okno s rekrutom ale keď niekto na chate napíše že chce rekrut tak si len naňho klikneš a ukáže ti koľko má hp, kde stojí atď a môžeš mu rovno dať hodnosť.
Ale nový chat je trošku do.. keďže sa v ňom neaktualizujú údaje o hráčoch s rekrutom. Inak by ti ten script aj ukázal koľko ľudí už má rekrut.
 

DeletedUser

Hosť
Cloth calculator

Ahojte!

Nevie mi niekto nejako strucne vysvetlit, ako funguje cloth calculator?
Lebo akosi mi nedava hlavu ani patu, ked mi ukazuje, to, co ukazuje :)

Dakujem vopred za kazde info.

PS: Sukromna sprava(alebo aj tu) :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
proste ti vyberie najlepšie oblečenie z inventáru na prácu, ktorú si vyberieš...čomu nechápeš? :)
 
Hore