Speed svet

Crony

Člen tímu
Zdravím,
momentálne sa to snažíme naplánovať mimo in-game herné eventy. Takže po veľkej noci, prípadne pred eventom Deň nezávislosti. Akonáhle budeme mať viac informácií, dáme vedieť.
 
Medzi eventmi je to úplná blbosť :D prečo by to robili, keď na tom môžu tlačiť peniaze :D

Každopádne neverím ti crony, ani nikto asi. Väčšina vecí čo napíšeš nie je pravda, Q1 pomaly končí, teraz to bude po veľkej noci, potom po oktoberfeste, potom 2025. Radšej nepíš nič, keď to neplníš
 
Medzi eventmi je to úplná blbosť :D prečo by to robili, keď na tom môžu tlačiť peniaze :D

Každopádne neverím ti crony, ani nikto asi. Väčšina vecí čo napíšeš nie je pravda, Q1 pomaly končí, teraz to bude po veľkej noci, potom po oktoberfeste, potom 2025. Radšej nepíš nič, keď to neplníš
minuly speed sa nedali pouzivat nugety, cize neviem ako natom tlacia peniaze?
 
Tak to tú hru majú už dobre pri anuse, keď nechcú ani aby im zarobila čo môže, to je jasná signál zbaliť kufre

Podniká sa pre profit, nie pre to, aby si mal podnik
Dalo sa kúpiť prémium aj pozvať hráčov cez svoj link. čiže neviem ako sa nedali používať nugety. Aj na energiu.
 
Dalo sa kúpiť prémium aj pozvať hráčov cez svoj link. čiže neviem ako sa nedali používať nugety. Aj na energiu.
nugety sa dali kupit ale nedali pouzit cize nepis nepresnosti. ja som ten event vyhral cize asi viem ako to bolo :D dakujem
 
Naposledy upravené :
Pozerám, že ty žiješ v inom vesmíre, na speede sa nedalo kúpiť premko, jedine premko si mal z úlPodľa tutoriálu so

Pozerám, že ty žiješ v inom vesmíre, na speede sa nedalo kúpiť premko, jedine premko si mal z úloh...
Podľa tutoriálu som zašiel do ponuky kúpy zlatých nuggetov a zakúpil si hernú menu, ktorá mi dopomohla k vyhraniu všetkého čo som chcel. Ak ste vy nemali takú možnosť ja za to nemôžem.
 
Hore