Speed svet

pises polopravdy pelko( ci xizt lebo na tom multaku si tam hral), 200 nugat minute na premko kde nebolo ani potrebne, tak nam ukaz kde si minul nieco na tombolu alebo v obchode cakame :D
 
pises polopravdy pelko( ci xizt lebo na tom multaku si tam hral), 200 nugat minute na premko kde nebolo ani potrebne, tak nam ukaz kde si minul nieco na tombolu alebo v obchode cakame :D
Písali ste o Nuggetových výhodách čiže prémiu. Takže v čom Rel nemá pravdu?
Ja som si na speed serveri zakúpil energiu, prémiové výhody čiže neviem o čom točíte vy?...

Zorro alias Merci si ide svoje počul som, že si sa nezmenil za ten čas čo mi zmizol acc...
Vidím, že ako zakladateľ The Westu si pohol zmýšľaním a začal niečo robiť s hrou. Ale svoju sebaúctu si nechal zabalenú vejakom DHL balíčku s adresou SVET.... Máš na duelové vzorce ešte stále copyright aby si si mohol kúpiť za tie peniaze z toho deka šunky a nakladaný petržlen?

Myslel som, že sa stretneme v dueloch a dáš zmazať účet ako to spravil cvero, lenže som zabudol, že ty si ničil každého s jedným prstom v nose a dvoma lajnami v sebe na weste pokiaľ si spal ale keď si sa ráno zobudil tak v ponuke duelov písalo 48h duel nemožný.

Nemáš tu nikoho z OG tejto hry aby ti oponovali a ak niekto príde tak stiahneš chvost a ideš robiť šľahačku s bryndzou na záchod.
Jediné čo vieš, tak si vytvoriť účty s nickami, ktoré niekedy aspoň niečo o dueloch vedeli a hral sa na Boha...

Zabudol som sa ti ukloniť a pobozkať na líčko za to, že si vymyslel túto hru, lebo inak by sme nevedeli čo s našimi životmi robiť. Za to ti patrí jedno obrovské srdiečko, ktoré si dám vytetovať na pravý bok aby si vedel, že aspoň niekto na teba nezabudne a nežil si nadarmo.
Všetci sa ti klaniame a hádžeme dvojcentovky na priane do fontány aby si tu vydržal čo najdlhšie.

Drž sa moj a užívaj mŕtvu hru.
 
sorry moc dlhe, dal som dva riadky ale riadne tlaky :D , cize som mal pravdu ze si viac menej nevedel vyuzit nugety a preto si sa nervovo opat zrutil :D
 
rabit pisal o premku nie o tombole ked nevies citat :) a to ze ty si hral na ucte reikoxa a odmenu si dostal na zorra uz je dalsia vec
Keby si precitas cele vlakno a nespamoval tu, tak sa tu povodne s alexom riesilo to, ze na speede moze Inno zarobit peniaze. Kedze tam nebolo mozne poriadne nic zakupit tak nazarobilo prakticky nic. A to nevravim ze ten svet mal take bonusy ze premium bolo zbytocne.

Ano dostal ked som oficialne o to poziadal support a ten to musel schvalit. Narozdiel do teba ktory tu pisal ze ti mozu kludne dat ban. A sam vies ze som predtym o tejto tematike pisal na fore a informoval ich o tom, dokonca naco si aj ti reagoval viacerymi prispevkami. Cize to mi opat dokazalo aky si zakerny clovek ked si to tu chcel akoze na mna vytiahnut a pospinit ma ale nevyslo pelko, len mi to ukazalo co si za fakt uboziaka. :)

Sam vidis ze kazdy argument nad mnou prehras lebo ja narozdiel od teba zakerny clovek. A fascinuje ma aj to ako mi v hre napises ze ma davas do ignoru a potom mi pises sprostosti na fore. Fakt schizofrenia. Pelko ja ta po skusenostiach a rozhovoroch s tebou na speede mam dokonale prekuknuteho. Cize na mna neskusaj svoje bludy, manipulacie a zakernosti z tvojej hlavy.
 
Naposledy upravené :
Keby si precitas cele vlakno a nespamoval tu, tak sa tu povodne s alexom riesilo to, ze na speede moze Inno zarobit peniaze. Kedze tam nebolo mozne poriadne nic zakupit tak nazarobilo prakticky nic. A to nevravim ze ten svet mal take bonusy ze premium bolo zbytocne.

Ano dostal ked som oficialne o to poziadal support a ten to musel schvalit. Narozdiel do teba ktory tu pisal ze ti mozu kludne dat ban. A sam vies ze som predtym o tejto tematike pisal na fore a informoval ich o tom, dokonca naco si aj ti reagoval viacerymi prispevkami. Cize to mi opat dokazalo aky si zakerny clovek ked si to tu chcel akoze na mna vytiahnut a pospinit ma ale nevyslo pelko, len mi to ukazalo co si za fakt uboziaka. :)

Sam vidis ze kazdy argument nad mnou prehras lebo ja narozdiel od teba zakerny clovek. A fascinuje ma aj to ako mi v hre napises ze ma davas do ignoru a potom mi pises sprostosti na fore. Fakt schizofrenia. Pelko ja ta po skusenostiach a rozhovoroch s tebou na speede mam dokonale prekuknuteho. Cize na mna neskusaj svoje bludy, manipulacie a zakernosti z tvojej hlavy.
ano v hre ta mam bloknuteho ako polka westu a ja som sa len vyjadril k tomu ako si ty napisal na rabita ze sa nugety nedali pouzit, ale nugety sa pouzit dali kedze som ich sam pouzil, ty mas potrebu reagovat na mna ale s tebou nema zmysel nieco riesit lebo hned utocis :) bohuzial na fore sa neda ignorovat hraca
 
Hore