Speed svet

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
chudak rel najskor mu kazi dobro dreaman, a teraz marne caka na speed, Jeho jedine 2 zmysly zivota.

rel vsetci vieme… hoci sa nato velmi hnevas, je to pravda. Fakt skus ist za den aspon na 10 minut na vzduch do prirody a urcite to pomoze tvojej dlhorocnej tazkej zavislosti. Myslim to ako dobru radu.
 
Naposledy upravené moderátorom:
chudak rel najskor mu kazi dobro dreaman, a teraz marne caka na speed, Jeho jedine 2 zmysly zivota.

rel vsetci vieme… hoci sa nato velmi hnevas, je to pravda. Fakt skus ist za den aspon na 10 minut na vzduch do prirody a urcite to pomoze tvojej dlhorocnej tazkej zavislosti. Myslim to ako dobru radu.
očividne si zabudol že tuto temu si vytvoril prave ty, ale chapem ze mas za potrebu si do niekoho kopnut, lebo to je tvoj zmysel života
 
Písal si to niekomu,ale to newa :D vieš si ho max získať cez kamarátov a SBS službu v práci :D a inač aj keby to bolo cez multi účet mal si aj ty tu možnosť dávnejšie ,ale chápem plat SBSkár a dovoliť si urtatiť 100K nugov je nereálne pre teba :D tú odmenu som mohol mať 6x :D a to by ťa bolo roztrhlo :D(ale nemám bo som si multinu nespravil :( )
 
Písal si to niekomu,ale to newa :D vieš si ho max získať cez kamarátov a SBS službu v práci :D a inač aj keby to bolo cez multi účet mal si aj ty tu možnosť dávnejšie ,ale chápem plat SBSkár a dovoliť si urtatiť 100K nugov je nereálne pre teba :D tú odmenu som mohol mať 6x :D a to by ťa bolo roztrhlo :D(ale nemám bo som si multinu nespravil :( )
presne tak, preto som vyhral na dvoch speed svetoch gringa a samozrejme ze niekto na iowe minul stovky eur aby si mal gringa :D mozes byt aj milionar, myslis ze ked mas peniaze tak si niečo viac ako ostatni a tu sa ukazuje tvoja inteligencia
 
Vyhral si tak maximálne zbrane :D a tu plačkáš o gringa lebo chceš sombréro :D aby si ho mohol predať za eurká lebo SBSka nevynáša moc a treba platiť prémia na weste :D(set za mulťáky čo pelko nikdy nebude mať a zas bude plakať na beta forku prečo niekomu dali a jemu nie ako s dôstojníkom ) v podstate si sám zato môžeš :D keby si neplakal na bete .....jáj vlastne počkať nemal by si rel+SBS plat = -gringo
 

Prílohy

  • dghdh.jpg
    dghdh.jpg
    69,8 KB · Zobrazenia: 9
Vyhral si tak maximálne zbrane :D a tu plačkáš o gringa lebo chceš sombréro :D aby si ho mohol predať za eurká lebo SBSka nevynáša moc a treba platiť prémia na weste :D(set za mulťáky čo pelko nikdy nebude mať a zas bude plakať na beta forku prečo niekomu dali a jemu nie ako s dôstojníkom ) v podstate si sám zato môžeš :D keby si neplakal na bete .....jáj vlastne počkať nemal by si rel+SBS plat = -gringo
na dela je 5 gringov komplet, jedine stvoriteľ od lukeho ktorý ho rozpredal a strážca od hurky ho má poctivo že to nebol multiucet :) purity ho ma od džonydé (purity ma viac multakov na dela vo svojom meste), tvoj učet ktory ti nahral 100 k nugetov uz urcite neexistuje kedze si ho potreboval len na gringa a potom zrušil a ickov to ma z casti tiez cez multak (povodnemu majitelovi chybalo nejakych 20 K do 100 tak novy majitel si spravil multak a dokončil to) tolko k tebe, ocakavam ze napises tu istu vec po 8 krat kedze na viac nemas mozgovu kapacitu ale ja sa k tebe uz nebudem vyjadrovat lebo to nema cenu :)
 
na dela je 5 gringov komplet, jedine stvoriteľ od lukeho ktorý ho rozpredal a strážca od hurky ho má poctivo že to nebol multiucet :) purity ho ma od džonydé (purity ma viac multakov na dela vo svojom meste), tvoj učet ktory ti nahral 100 k nugetov uz urcite neexistuje kedze si ho potreboval len na gringa a potom zrušil a ickov to ma z casti tiez cez multak (povodnemu majitelovi chybalo nejakych 20 K do 100 tak novy majitel si spravil multak a dokončil to) tolko k tebe, ocakavam ze napises tu istu vec po 8 krat kedze na viac nemas mozgovu kapacitu ale ja sa k tebe uz nebudem vyjadrovat lebo to nema cenu :)
@reL tvrdit ze ma niekto multaky bez dokazu a este to riesit na fore - ked na to existuje tlacitko v hre je dost uboha vec. Ak mas podozrenie ze niekto porusuje pravidla hry - nahlas ho.
 
Rel k veci píšeš mi tu o nejakej multine čo som vraj mal daný hráč (sused) hrával so mnou ešte na houstne kde sme neboli cez mejla hrával i iowu a cz lummi hrával i lousinu (dokonca na juaréze nemám tie veci vyzdvihnúté ty tupá lama) a inač škoda,že nemám screen ako si písal na dela jednému hráčovi ,že ti kamaráti pomôžu ziskať gringa veci (popri tom si úplná lama)

dodám (Jacob -itachi- , sett) hráči ho poznajú kto si spomenie


a čerešnička na torte je to keď dostaneš slabý team v dobre leavneš to ako naj lama :D
 
Naposledy upravené :
očividne si zabudol že tuto temu si vytvoril prave ty, ale chapem ze mas za potrebu si do niekoho kopnut, lebo to je tvoj zmysel života
rel ja som si nekopol do teba, len som napisal ze si chory zavisly clovek. Nic viac, nic menej. A nie si??? Pisem to skromne bez vysmievania. Smiat sa chorym ludom nema. Preto dufam ze sa nakoniec dostanes zo zavislosti a zaradis medzi normalnych ludi a zivota. No bude to tazke. Hoci vsetci to vidime ako zijes ty jediny si zaseknuty v nejakej bubline, kedy si to nechces pripustit. A stale si ides svoje bublinove myslenie. Stale tu obvinujes zajaca z multiuctu, ale jemu pomohol kamos itachi a to nebol jeho multak. Zato ty si si mal na texase urcite minimalne jeden multiucet xizt. Pozri ja ta nepotrebujem moc riesit, pre mna si skoncil ked si porusil dohodu o duelovani na speede lebo ti islo o par expov. Viac krat si ma vysmial ze som to prezival ale naopak, jedine co ma mrzelo ze dokazes koli hre zradit prakticky hocikoho. Ludsky si ma sklamal. Nemal som zo zaciatku rad setha ale casom som zistil ze mal pravdu o tebe, ze si velmi zakerny a zly clovek, ktoremu ide len o hru a vyhody v nej. Si manipulator ktory sa tvari ze zijes normalny zivot, ale skutocnost je taka ze tu poslednych 10 rokov travis denne 16 hodin. Vidim to aj na dobre, sem ta sa zo srandy lognem a prakticky vzdy tam hras a nadavas. To ze sa vzdy zdrhnes ak mas rovneho supera radsej nebudem riesit a to ze ti pomahali cesi ziskat gringa, s tym problem viacmenej nemam. To je tvoja sikovnost manipulovat ludi.

Fakt ti doporucujem sa zamysliet sa nad sebou samym, pretoze som mal podobneho spolubyvajuceho na vyske a presne viem ako prebieha zavislost na hrach. Je to velmi nebezpecne a si stale mlady clovek ktory si nemusi takto nicit zivot. PEACE
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore