Speed svet

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
rel ja som si nekopol do teba, len som napisal ze si chory zavisly clovek. Nic viac, nic menej. A nie si??? Pisem to skromne bez vysmievania. Smiat sa chorym ludom nema. Preto dufam ze sa nakoniec dostanes zo zavislosti a zaradis medzi normalnych ludi a zivota. No bude to tazke. Hoci vsetci to vidime ako zijes ty jediny si zaseknuty v nejakej bubline, kedy si to nechces pripustit. A stale si ides svoje bublinove myslenie. Stale tu obvinujes zajaca z multiuctu, ale jemu pomohol kamos itachi a to nebol jeho multak. Zato ty si si mal na texase urcite minimalne jeden multiucet xizt. Pozri ja ta nepotrebujem moc riesit, pre mna si skoncil ked si porusil dohodu o duelovani na speede lebo ti islo o par expov. Viac krat si ma vysmial ze som to prezival ale naopak, jedine co ma mrzelo ze dokazes koli hre zradit prakticky hocikoho. Ludsky si ma sklamal. Nemal som zo zaciatku rad setha ale casom som zistil ze mal pravdu o tebe, ze si velmi zakerny a zly clovek, ktoremu ide len o hru a vyhody v nej. Si manipulator ktory sa tvari ze zijes normalny zivot, ale skutocnost je taka ze tu poslednych 10 rokov travis denne 16 hodin. Vidim to aj na dobre, sem ta sa zo srandy lognem a prakticky vzdy tam hras a nadavas. To ze sa vzdy zdrhnes ak mas rovneho supera radsej nebudem riesit a to ze ti pomahali cesi ziskat gringa, s tym problem viacmenej nemam. To je tvoja sikovnost manipulovat ludi.

Fakt ti doporucujem sa zamysliet sa nad sebou samym, pretoze som mal podobneho spolubyvajuceho na vyske a presne viem ako prebieha zavislost na hrach. Je to velmi nebezpecne a si stale mlady clovek ktory si nemusi takto nicit zivot. PEACE
ked mi toto napise niekto co kazdy den musi vyprovokovat alebo napisat na niekoho nejaku blbost len aby mu niekto venoval trochu pozornosti tak si to urcite zoberiem k srdcu, dik
 
Počuvaj prečo ľuďom na dela píšeš ,že ti kamaráti pomôžu vyhrať gringa? :D Skús to poprieť vieš komu si to písal :D :D len to skús :Da teraz tu bude točiť purit koza multiny PB a iné veci ..... priznaj si tov,že si písal kamarátom o gringa nech pomôžu ... ;)

A keď daný hráč bude online popytám ho screenshot ako si mu to písal ;:) pac a pusu:D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore