Starý thewest

  • Zakladateľ témy GG-Maittkebad
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
no tu by sme sa zhováralii otom ako vyzeral thewest pred 5, 6, 7,....rokmi aké zbrane, veci, súpravy, a podobne
 

DeletedUser159

Hosť
the west pred 5 rokmi ? :D to už bol ? :D

The West nemá ani 2 roky tu je oznámenie na DE Fóre že začal TW a to aj tak len beta:
http://forum.the-west.de/showthread.php?t=130

+viem že sa niekedy dali kupovať veci v meste aj keď ste sa v ňom nenachádzali xD
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jáj to boli časy keď som začínal :D

Bol som úplna lama, schopnosti som rozhádzal podľa úloh...:D Ale vtedy mi to nevadilo, vtedy bola tá hra pre mňa najlepšou na svete:) Aj toto fórum zažilo vtedy lepšie, pri užívateľoch ako zorro, zoe4ever atď...
Navyše som bol v meste vedľa vtedajšieho Tristramu, duelovali ma tam každý deň aspoň 3x:D
 

DeletedUser2889

Hosť
neco sa naslo z 3. marca 2010 :D

až tak staré to neni ale divil som sa že predtým som už mohol skoro prácu hasiť požiar :D
 

DeletedUser177

Hosť
The-West zase nieje až taký starý :) ALe ak si ho chceš predstaviť keď začínal tak si len odmysli pevnosti, pevnostné zbrane, sety, pár tajných úloh, blbé prémiá a to je asi tak všetko :) A ešte niekedy bol celkový vzhľad stránky iný, ale ten sa zmenil len nedávno takže to možno pamätáš ešte aj ty :D
 

DeletedUser2889

Hosť
The-West zase nieje až taký starý :) ALe ak si ho chceš predstaviť keď začínal tak si len odmysli pevnosti, pevnostné zbrane, sety, pár tajných úloh, blbé prémiá a to je asi tak všetko :) A ešte niekedy bol celkový vzhľad stránky iný, ale ten sa zmenil len nedávno takže to možno pamätáš ešte aj ty :D

ja nie mám krátku pamäť :D
 

DeletedUser

Hosť
No niečo som vyhrabal aj ja :) Staré duely a celkovo starší dizajn

[SPOIL]
giulia.png
[/SPOIL]

Stará sieň slávy :) To boli časy :)

[SPOIL]
screensieneslavy.png
[/SPOIL]

Vždy si zaspomínam rád na staré časy, keď hrali legendy ešte ..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2889

Hosť
No niečo som vyhrabal aj ja :) Staré duely a celkovo starší dizajn



Stará sieň slávy :) To boli časy :)



Vždy si zaspomínam rád na staré časy, keď hrali legendy ešte ..

jj sergio stará dobrá legenda :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Toto ešte keď som fotil na mestské fórum ako ma duelovali :D

[SPOIL]
drachir60.jpg
[/SPOIL]

A nemusíte vedieť ako som sa volal:p
 

DeletedUser

Hosť
hrošik :D si zabil. pametam si jak este nebolo vidiet kolko mas energie skusneosti a energie (tie cisla)
 
Hore