Starý thewest

  • Zakladateľ témy GG-Maittkebad
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Nové práce sa pridávali v 1.14 tuším, len neviem aké...
Inak boli také isté.
 

DeletedUser

Hosť
Ja si pamätám že namiesto stavať vilu bolo stavať pevnosť, stavať pevnosť bolo...
 

DeletedUser

Hosť
pridalo sa kosit pastviny, praca v stajiach, zber rajčím a pomarančov , stavba zavlažovacieho zariadenia mozno este nejaké ale to si nepamätám
 

DeletedUser1059

Hosť
jáj to boli časy keď som začínal :D

Bol som úplna lama, schopnosti som rozhádzal podľa úloh...:D Ale vtedy mi to nevadilo, vtedy bola tá hra pre mňa najlepšou na svete:) Aj toto fórum zažilo vtedy lepšie, pri užívateľoch ako zorro, zoe4ever atď...
Navyše som bol v meste vedľa vtedajšieho Tristramu, duelovali ma tam každý deň aspoň 3x:D

Na starý west spomínam len v dobrom. Hoci sme nemali nové sady, zlaté zbrane a nové prémia, hravo to zastúpila atmosféra hry. Mal som to štastie byť aktívne pri tom. Bol som v meste TGF, vtedy najlepšieho duelantského mestečka na serveri a odstrelovali sa s bývalým vynikajúcim Tristamom. Tu musím spomenúť bývalých vynikajúcich protivníkov, konkrétne Mcpitt, McHall, stacker, Eurocent, sanria seex, sergio, ktorý ma doslova nenechali dlhšie ako hodinu na pokoji:pif paf. My sme sa tak "nenávideli" že sme mali zakázané si vzájomne písať PM:--). Ešte mi v pamati navždy ostane ako vtedy došiel s hrou namachrovaný west team, že sú najlepší a po mesiaci z nich zostal prach. Ani kameň na kameni. Takú atmosféru v spleti nezmyselných spojenectiev dnes nezažijete na žiadnom serveri. Taktiež sa mi páčilo, že pre nás bolo všetko nové. Museli sme prichádzať kde si dávať schopnosti, pretože neboli žiadne podrobné návody.
 

DeletedUser

Hosť
Na starý west spomínam len v dobrom. Hoci sme nemali nové sady, zlaté zbrane a nové prémia, hravo to zastúpila atmosféra hry. Mal som to štastie byť aktívne pri tom. Bol som v meste TGF, vtedy najlepšieho duelantského mestečka na serveri a odstrelovali sa s bývalým vynikajúcim Tristamom. Tu musím spomenúť bývalých vynikajúcich protivníkov, konkrétne Mcpitt, McHall, stacker, Eurocent, sanria seex, sergio, ktorý ma doslova nenechali dlhšie ako hodinu na pokoji:pif paf. My sme sa tak "nenávideli" že sme mali zakázané si vzájomne písať PM:--). Ešte mi v pamati navždy ostane ako vtedy došiel s hrou namachrovaný west team, že sú najlepší a po mesiaci z nich zostal prach. Ani kameň na kameni. Takú atmosféru v spleti nezmyselných spojenectiev dnes nezažijete na žiadnom serveri. Taktiež sa mi páčilo, že pre nás bolo všetko nové. Museli sme prichádzať kde si dávať schopnosti, pretože neboli žiadne podrobné návody.

presne starý tristram to boli časi ked bol len svet 1:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja si to pamätám už som na TheWeste dlho a viem aké to bolo nedávno a veľmi dobre ale už je to ešte lepšie:Oo.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2929

Hosť
Ja som začal hrať The West 28.10.2009... Ešte si pamätám, že za (asi) 1 nugett - lebo vtedy boli prémia za 5 nugettov, nie 50, aj keď ceny boli rovnaké - sa dal zmeniť obrázok postavy ale nie charakter (napr. mohlo byť zo zálesáka zlatokop ale nie zo zálesáka kavalérista)... To je taká staršia spomienka :D
 

DeletedUser

Hosť
nechceli by ste taký svet na ktorom by neboli zlaté zbrane a tieto novinky na tento rok úpravy avatarov, sochy,a mnohé iné blbosti a nedalo by sa kúpiť prémium čisto fair play pre všetkých?
 

DeletedUser

Hosť
Prvá beta verzia The West:
8689.jpg
 

DeletedUser

Hosť
To boli ešte časy, keď sa v bojoch nedostávali skúsenosti :)
 

DeletedUser3828

Hosť
len vojny medzi mestami a duelovalo sa ostošesť, dobré staré časy :D
 
Hore