Strašidelný obrázok - súťaž

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2852

Hosť
Ten dátum, to sú oči, len to nie je dobre vidieť, nemám dobrý foťák na mobile, ale možno to preskenujem v meste zajtra ;) Kreslené je to ceruzkami a fixka je tam použitá len čierna a oranžová.
 

DeletedUser

Hosť
Snažil som sa -_-

Tak neni to bohvie čo ale snaha sa cení dúfam
RpZ4YzS.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
To si kreslil celé ty, alebo si použil ako pozadie obrázok od niekoho iného?
 

DeletedUser7565

Hosť
tak toto je prefektné :) obdivujem ľudí čo vedia takto pekne kresliť, ja neviem nakresliť ani rovnú kocku na matike :DD
 

DeletedUser

Hosť
Mohol by som .....

Rád by som sa spýtal aj ked viem že je to proti pravidla ale bol by som rad keby som mohol pridať aj moj vlastne kresleni obrazok nešlo by to prosim ?
 

DeletedUser

Hosť
nie je to koláž skladaná z viacerých častí .... je to všetko graficky urobené žiadna ručná maľba :)
 

DeletedUser10852

Hosť
ok skusim nieco rucne nakreslit zajtra az bude cas... len to bude kus nekvalitne odfotene
 

DeletedUser3733

Hosť
:xdxdxd: bože toto by len slepí nevidel, že si dole, podotýkam veľmi neúspešne zakryl pôvodného autora.
Osobne by som Ti zakázal zúčastniť sa ďalej na tejto súťaži, z môjho pohľadu je to opovrhovanie ľuďmi, ktorý sem pridali svoje výtvory.
 

DeletedUser3733

Hosť
Rád by som sa spýtal aj ked viem že je to proti pravidla ale bol by som rad keby som mohol pridať aj moj vlastne kresleni obrazok nešlo by to prosim ?

:omg: súťaž zameraná na obrázok so strašidelnou tematikou pričom je preferovaný výtvor kreslený ručne a Ty sa spýtaš hento, nuž mal by si v škole dávať viac pozor.
 

DeletedUser3733

Hosť
Veľmi pekný obrázok, nuž nebudete to mať ľahké s výberom prvého miesta.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore