Strašidelný obrázok - súťaž

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nevedel som, že niekto už tento obrázok v súťaži použil...Sťahujem ho zo súťaže, nebolo by to fér voči ostatným...a už som sa skôr vyjadril, že najlepší obrázok má Rafe McCawley, držím mu palce :)
 

DeletedUser

Hosť
a prečo by si ho mal sťahovať? Námet si zobral z netu, trápil si sa tým hodiny a teraz ho sťahuješ? Obrázok nie je rovnaký, iba inšpirácia z webu je rovnaká, preto ja osobne nevidím žiaden dôvod, aby si ho stiahol.....a komu vadia takéto pikoviny už, tak ten nech sa nad sebou radšej zamyslí....
 

DeletedUser

Hosť
ako mam ten obrazok pridať prosim

skušal som všetko nejde mi to
 
Naposledy upravené moderátorom:
Choď na stránku http://prntscr.com/, nahraj tam obrázok.
Otvorte si nahraný obrázok. Po otvorení obrázku klikni pravým na myške na obrázok a daj "Kopírovať adresu URL obrázka", prejdi na fórum, skopíruj adresu obrázka a vlož do BB-kódov -
 

Deleted User - 4

Hosť
Nevedel som, že niekto už tento obrázok v súťaži použil...Sťahujem ho zo súťaže, nebolo by to fér voči ostatným...a už som sa skôr vyjadril, že najlepší obrázok má Rafe McCawley, držím mu palce :)

Stiahnutie sa zamieta :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Nuž môj príspevok bol zmazaný celkom :xdxdxd: niekto z módov prípadne sám najvyšší je asi poslancom Smeru, inak to nevidím :xdxdxd:

To s politikou nemalo nič, dal si sem nevhodné video (továreň na výrobu umelých penisov) a toto je fórum, ktoré navštevujú aj deti.
Skôr sa treba dakedy trošku zamyslieť...

----

Obrázky a príbehy sú dobré, viaceré som si už prečítal :)
 

DeletedUser

Hosť
celkom sa mi to páči, ale tá tekvica vyzerá ako by ju kreslil niekto iný :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Stiahnutý obrázok, do ktorého si dokreslil inú hlavu a dal svoj nick, skús sa trochu viac posnažiť, toto na odmenu ešte nie je.
 

DeletedUser

Hosť
nič v zlom ale je to vidno hneď že tento obrázok je stiahnutý a keby si sa aspoň inač podpísal/a iný vzor písma farba a mal byť ten podpis v kraji lebo mi to pripadá ako keby to bolo urobene vo Word
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore