Strašidelný obrázok - súťaž

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
teraz je to lepšie :) Ja som to len zoskenoval a nijako neupravoval, aj pôvodná kresba bola taká mdlá, lebo som nenašiel mäkkú ceruzku.
 

DeletedUser9056

Hosť
Som až prekvapený, koľko tu máme talentov na kreslenie (či už ručne alebo na pc). Obrázok čo obrázok je jedna veľká radosť pozerať. Ako kvalita, tak aj počet účastníkov ma dosť prekvapil. Taktiež nemôžem zabudnúť ani na príbehy, väčšinu z nich, je ozaj radosť si večer prečítať. Len tak ďalej, držím vám všetkým palec. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Niečo sa mi marí, že niekde som tento obrázok už videl, bez tej tekvicovej hlavy.. Tuším v nejakej súťaži tu na fóre..
Tým ťa z ničoho neobviňujem, ale mám proste ten pocit.
 

DeletedUser

Hosť
Kde mam pridať ten obrázok?

Dobrý deň chcel by som sa spýtať kde ho mam poslať či na email alebo ho mam dať sem vopred ďakujem za odpoveď
 

DeletedUser10315

Hosť
ten istý bez tekvice kreslila Surushin :p
inač pekná kresba.
 

DeletedUser9056

Hosť
ten istý bez tekvice kreslila Surushin :p
inač pekná kresba.

Pripojím len jej podobou
[SPOIL]
p5hrpAr.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
:odJackNoface::p Obkresliť by som to mohol aj ja.
Vytlačím, dám jeden papier cez druhý a idem...
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to od nej...stačí pozreť na webe a najdete kopec obrázkov s Wild West...prikladám farebný originál, ktorý som upravil (podotýkam, že rukou, nie cez comp)...
04-Wild-West-by-Caleb-Kuhl.jpg
 

DeletedUser

Hosť
neobkreslil to ale nakreslil to musí vidieť aj laik, teda aspoň nie celé. ale myslím si že ani obkresliť a potom dotieňovať nie je také ľahké . ja ani tak veľmi neviem resp. trvá mi asi 2 hodky niečo tak spraviť a aj tak je to eine grosse katastrophe :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore