The Slovakians

Téma v 'Texas' založená od Laudis, 20. Júl 2013.

Zdieľať túto stránku

 1. Laudis

  Laudis

  Pridal(a) sa:
  12. Dec 2010
  Príspevky:
  1.512
  Obdržané páči sa:
  59
  [​IMG]

  Si hráč na Texase, či uz začínajúci alebo pokročilý?
  Hľadáš mesto, alebo ťa to v tom tvojom nudí?
  Hľadáš dobrý kolektív?
  Potom tu je niečo pre teba!


  Či už si schopný Pracovník, statočný Vojak, nebojácny Duelant alebo bohatý Dobrodruh, miesta v meste The Slovakians je dosť pre každého!

  Mesto The Slovakians vyhlasuje veľký nábor! Čo to pre vás znamená?

  Ak si Pracovník, máš jedinečnú možnosť otestovať svoje schopnosti, a ešte za to získať odmenu! Nuž, áno! Mesto The Slovakians ti zaplatí peniaze na veci na stavanie, poprípade časť reskillu, a to najlepšie ešte len príde. 1000 dolárov za jednu dvojhodinovú prácu na budove Kostol. Nemusíš platiť do kasy.
  Ak si Vojak, máš jedinečnú možnosť otestovať si svoje bojové schopnosti v bojoch na strane aliancie Peržania. Ak si vojak, ale nemáš reskill na "tank", tak to nieje žiadny problém. Stačí napísať na Aliančné fórum, poprosiť o finančnú výpomoc, pripojiť zopár posledných oznámení z bojov a šup, peniaze na reskill sú v hrsti. Podmienkou je však jednorázové zaplatenie poplatku 5000 dolárov, ktoré ďalej poputujú na rozvoj mesta.
  Ak si Duelant tak neváhaj, a pripoj sa k duelovej elite našej aliancie. Aliancia dokonca ponúka možnosť duelovať svojich hráčov, ktorý vo svojom profile majú, že im nevadia duely medzi alianciou. Ako aj u vojaka, nutný je poplatok 5000 dolárov, ktorý poputuje narozvoj mesta.
  Si Dobrodruh? Aliancia Peržania ti taktiež ponúka možnosť reskillu na tank. Ak ťa však boje nebavia, a radšej by si zbieral predmety, produkty a tak, aliančné esá v dueloch ťa rady ochránia! Ako aj u Duelanta a Vojaka, nutný je poplatok 5000 dolárov.

  (Poplatky sa dajú obísť po dohode so zakladateľmi)

  Nehrám Texas, čo mám robiť?
  Jednoduché! Proste sa zaregistruj na Texas, a mesto The Slovakians ti vypomôže s ťažkými začiatkami.

  Ak ťa tento inzerát zaujal, neváhaj napísať priamo hre jedmému z nižšie vedených hráčov

  Hlavný zakladateľ: Slovakia25
  Zástupca zakladateľa: Laudis
  Radca: BolerianGX

  Pamätajte, všetci ste vítaní!​
   
  Naposledy upravené : 20. Júl 2013
  slovakia25 sa to páči.
 2. Turon

  Turon

  Pridal(a) sa:
  12. Mar 2010
  Príspevky:
  146
  Obdržané páči sa:
  8
  Čo máte v meste červených? :DD Musíš sa naučiť umeniu náboru a pomoci zelenáčom, u nás na to stačí jeden hráč :) Inak veľa šťastia v nábore :howgh:
   
 3. slovakia25

  slovakia25

  Pridal(a) sa:
  1. Jún 2009
  Príspevky:
  266
  Obdržané páči sa:
  10
  Pochybuješ o mojom umení náboru ? :-D Viac než tri krát som budoval The Slovakians na svete 2, 3 a na Texase z úplnej nuly ! Bol som v ňom sám a urobil som z neho mesto s 50 aktívnymi obyvateľmi ;-) Takže ma nepoučuj o umení náboru :) Viem ako na to :) Ale nemám už nato toľko času, preto propagujeme aj cez fórum atď.

  P.S. Nemáme červených :)

  :pánko