The Slovakians

Téma v 'Texas' založená od Laudis, 20. Júl 2013.

Zdieľať túto stránku

1. Laudis

Laudis

Pridal(a) sa:
    12. Dec 2010
    Obdržané páči sa:
    59

Si hráč na Texase, či uz začínajúci alebo pokročilý?
    Hľadáš mesto, alebo ťa to v tom tvojom nudí?
    Hľadáš dobrý kolektív?
    Potom tu je niečo pre teba!

Či už si schopný Pracovník, statočný Vojak, nebojácny Duelant alebo bohatý Dobrodruh, miesta v meste The Slovakians je dosť pre každého!

Mesto The Slovakians vyhlasuje veľký nábor! Čo to pre vás znamená?

Ak si Pracovník, máš jedinečnú možnosť otestovať svoje schopnosti, a ešte za to získať odmenu! Nuž, áno! Mesto The Slovakians ti zaplatí peniaze na veci na stavanie, poprípade časť reskillu, a to najlepšie ešte len príde. 1000 dolárov za jednu dvojhodinovú prácu na budove Kostol. Nemusíš platiť do kasy.
    Ak si Vojak, máš jedinečnú možnosť otestovať si svoje bojové schopnosti v bojoch na strane aliancie Peržania. Ak si vojak, ale nemáš reskill na "tank", tak to nieje žiadny problém. Stačí napísať na Aliančné fórum, poprosiť o finančnú výpomoc, pripojiť zopár posledných oznámení z bojov a šup, peniaze na reskill sú v hrsti. Podmienkou je však jednorázové zaplatenie poplatku 5000 dolárov, ktoré ďalej poputujú na rozvoj mesta.
    Ak si Duelant tak neváhaj, a pripoj sa k duelovej elite našej aliancie. Aliancia dokonca ponúka možnosť duelovať svojich hráčov, ktorý vo svojom profile majú, že im nevadia duely medzi alianciou. Ako aj u vojaka, nutný je poplatok 5000 dolárov, ktorý poputuje narozvoj mesta.
    Si Dobrodruh? Aliancia Peržania ti taktiež ponúka možnosť reskillu na tank. Ak ťa však boje nebavia, a radšej by si zbieral predmety, produkty a tak, aliančné esá v dueloch ťa rady ochránia! Ako aj u Duelanta a Vojaka, nutný je poplatok 5000 dolárov.

(Poplatky sa dajú obísť po dohode so zakladateľmi)

Nehrám Texas, čo mám robiť?
    Jednoduché! Proste sa zaregistruj na Texas, a mesto The Slovakians ti vypomôže s ťažkými začiatkami.

Ak ťa tento inzerát zaujal, neváhaj napísať priamo hre jedmému z nižšie vedených hráčov

Hlavný zakladateľ: Slovakia25
    Zástupca zakladateľa: Laudis
    Radca: BolerianGX

Pamätajte, všetci ste vítaní!​

Naposledy upravené : 20. Júl 2013
    slovakia25 sa to páči.
  2. Turon

Turon

Pridal(a) sa:
    12. Mar 2010
    Obdržané páči sa:
    8
    Čo máte v meste červených? :DD Musíš sa naučiť umeniu náboru a pomoci zelenáčom, u nás na to stačí jeden hráč :) Inak veľa šťastia v nábore :howgh:

3. slovakia25

slovakia25

Pridal(a) sa:
    1. Jún 2009
    Obdržané páči sa:
    10
    Pochybuješ o mojom umení náboru ? :-D Viac než tri krát som budoval The Slovakians na svete 2, 3 a na Texase z úplnej nuly ! Bol som v ňom sám a urobil som z neho mesto s 50 aktívnymi obyvateľmi ;-) Takže ma nepoučuj o umení náboru :) Viem ako na to :) Ale nemám už nato toľko času, preto propagujeme aj cez fórum atď.

P.S. Nemáme červených :)

:pánko