The-West Calc

Dnes vyšla najnovšia verzia scriptu - 0.6.9
Opravuje dosť chýb z posledných verzii, no je dosť možné, že sa naskytli aj nové keďže som do scriptu pridal automatický aktualizátor jazykového rozšírenia. To znamená, že už nebudú updatety kvôli opravám jazykových chýb a podobne. Je to skôr vylepšenie pre ostatné jazykové verzie, ktoré neboli vždy kompletne preložené.

Čiže ak niekto komu bude Westcalc vyhadzovať nejakú chybu tak mi kľudne napíšte na mail@tw-calc.net alebo tu na fóre.

Stránku sa snažím udržovať bez reklám a hosting nieje lacná vec, čiže ak by niekto chcel prispieť na jej chod môže urobiť tak tu: http://tw-calc.net/?page=donate

A ak má niekto nápad na nejakú novú funkciu tak nech napíše do tejto témy, už dlho nebolo v scripte nič nové... :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Gratulujem Marcus, je radosť sa pozerať na to, ako sa TW Calc, ako skript, rozrastá. :)

Mal by som jeden nápad, čo by si mohol do skriptu pridať. Malo by to byť niečo na spôsob, čo ponúka TW-DB skript.. ukazuje ti pri jednotlivých predmetoch v hre, či ho máš v inventári alebo nie.

Od teba by som chcel, aby to ukazovalo pri jednotlivých predmetoch v hre (najmä na trhu), či mi daný predmet treba do zbierky (ako odtlačok) alebo už odtlačok daného predmetu mám. Bol by to veľký prínos pre zberateľov, najmä keď pribudli tie nové veci. :)
Vôbec neviem, ako by to malo fungovať, čo sa týka programácie, ale to už nechám na teba. Hádam rozumieš, čo myslím. :)
 

DeletedUser

Hosť
Keď sa riešili uloženie šatníkov(max.počet 2), stole tam hodil jeden script, ktorý ke zameraný na presne túto vec - ukazuje čo ti chýba, čo potrebuješ do zbierky a tiež sú tam všetky sady ;)
 
Gratulujem Marcus, je radosť sa pozerať na to, ako sa TW Calc, ako skript, rozrastá. :)

Mal by som jeden nápad, čo by si mohol do skriptu pridať. Malo by to byť niečo na spôsob, čo ponúka TW-DB skript.. ukazuje ti pri jednotlivých predmetoch v hre, či ho máš v inventári alebo nie.

Od teba by som chcel, aby to ukazovalo pri jednotlivých predmetoch v hre (najmä na trhu), či mi daný predmet treba do zbierky (ako odtlačok) alebo už odtlačok daného predmetu mám. Bol by to veľký prínos pre zberateľov, najmä keď pribudli tie nové veci. :)
Vôbec neviem, ako by to malo fungovať, čo sa týka programácie, ale to už nechám na teba. Hádam rozumieš, čo myslím. :)

Ďakujem :)

Už na tom začínam pracovať, zatial to vyzerá, že to bude fungovať.

Keď sa riešili uloženie šatníkov(max.počet 2), stole tam hodil jeden script, ktorý ke zameraný na presne túto vec - ukazuje čo ti chýba, čo potrebuješ do zbierky a tiež sú tam všetky sady ;)

Čiže aby mi na trhu ukázalo, že mi chýba napríklad Drahé sako do súpravy pre gentlemana a podobne? :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Neviem, len som o tom čítal na chate, niekto sa o tom bavil.
 

DeletedUser9056

Hosť
TW-Collections je nejaký pobugovaný. Vôbec to neukazuje správne.. :huh1:

Marcus, nepridáš to prosím do svojho?
 
No skúsim s tým niečo cez víkend urobiť. :) Momentálne mimo westu veľa práce a málo času, tak som v scripte veľa vecí ani nevylepšoval, nebolo kedy. :/
 

DeletedUser9056

Hosť
Marcus, mohol by si pridať prosím rebríček s najviac bodov úspechov? Keď už je bodov zdravia, bodov v remesle,... tak prečo nie aj v úspechoch?.. :)

Vopred ďakuje.
P.S. A mohol by si pridať už aj to, čo som písal minule. :howgh:
 
Ahoj asiko, s tým rebríčkom skúsim niečo urobiť, to by mala byť len hodinová záležitosť, import z hry mám dobre vyriešený a pôjde to aj bez updatu scriptu. :) Díky za nápad :) Ešte asi pridám aj duelový rebríček - taký celosvetový.

No a to čo minule, k tomu som sa popravde ani nedostal, víkendy som mal celé nabité a aj tento bude podobný. To je práca na dlhšie a momentálne na to fakt nemám čas :)
 
Hore