The-West Calc

Trochu som upravil poznámkový blok. Teraz sa už poznámky ukladajú do Local storage - už nie do cookies. Teda si nezabudnite, pred inštaláciou novej verzie scriptu, svoje poznámky niekam uložiť :)

[SPOIL]
6ee35017ca7445ebbda4e4f.png
[/SPOIL]

STIAHNI TU
 
Naposledy upravené :
TW-Calc

Keďže plánujem do scriptu pridať zopár nových kalkulátorov (ktoré už sú takmer hotové), tak som najskôr do scriptu pridal aktualizátor, vďaka ktorému budete mať TW-Calc vždy aktuálny :)

Stiahni tu
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
Vyzerá to pekne r+
Ale napadla ma jedna vec takto navečer. Čo tak urobiť aj opačný kalkulátor.
Zadám si aké chcem mať útok / obrana / hp a ukáže mi ako rozdeliť body.
 

DeletedUser

Hosť
Vyzerá to pekne r+
Ale napadla ma jedna vec takto navečer. Čo tak urobiť aj opačný kalkulátor.
Zadám si aké chcem mať útok / obrana / hp a ukáže mi ako rozdeliť body.

To si nejako neviem predstaviť, ono podľa logiky by to malo ukázať aj vyše 100 rôznych kombinácií keďže je tam tak veľa tých schopností.
 

DeletedUser

Hosť
Moja predstava je prostá.
Povedzme že si zadám aké chcem Hp a zakliknem jednu z možností - rovnomerné rozdelenie, útok , obrana a skript mi ukáže kombinácie
 
Moja predstava je prostá.
Povedzme že si zadám aké chcem Hp a zakliknem jednu z možností - rovnomerné rozdelenie, útok , obrana a skript mi ukáže kombinácie

Niečo podobné som už urobil (v Exeli), zadal som počet schopností a vlastností a vypočítalo mi to najlepšie rozhodenie schopností a aj výsledný bonus, nevýhoda bola, že mi to počítalo bez oblečenia. :)
 

DeletedUser

Hosť
ach marcus úplne zabúdaš na to že si nebol sám :D no ale tak dúfam že už tabulku máš a opačné rátanie ti ide :D
 
Hore