The-West Calc

Nová verzia scriptu je už kompletne hotová. Uploadnem ju až vtedy keď budú sk servery aktualizované na verziu 2.0. Čiže si ju budete môcť stiahnuť niekedy zajtra :)

Obrázky:
[SPOIL]
f5f564b6b7104d72b421843.png

c25b8b3f90e64a60ae9b5cb.png

95db4db509374519ac45fe2.png

148994561da94520a701eec.png
[/SPOIL]​
 
TW Calc Bol úspešne aktualizovaný! Každý kto má nainštalovanú verziu scriptu dostane upozornenie do hry o novej verzii.

Ak nájdete nejaké chyby tak mi ich prosím ohláste, ďakujem! :)

Stiahni tu

Obrázky:
[SPOIL]
f5f564b6b7104d72b421843.png

c25b8b3f90e64a60ae9b5cb.png

95db4db509374519ac45fe2.png

148994561da94520a701eec.png
[/SPOIL]​
 
Naposledy upravené :

DeletedUser7159

Hosť
Pár? :D Ak si našiel nejaké gramatické chyby tak mi ich sem napíš, pripadne mi napíš správu. :)

Ja som si to raz prezrel a našiel som ich hneď za 3:

1. Duelovateľnej duelovej úrovne
2. Duelovateľná úroveň (nie duelovateĺná)
3. Ak vyhráš duel, získaš XYZŽ skúseností.


Inak vyzerá to fajn, nepoužívam to, ale fakt rešpekt, že sa ti to chce robiť.

A počul som, že tam možno niekedy chceš dať funkciu na výpočet max. zásahu...nedávaj tam ten vzorec, čo mal Zorro v profile, má to z mestského fóra, dával som tam ten vzorec začiatkom tohto roku a bola to len teória toho, čo som si všimol v dueloch, aký môžeš dať max. možný zásah so zbraňou... síce to celkom funguje, sú tam vo vyšších číslach nepresnosti... veď ty vieš, čo mám na mysli ;) ... ak to tam budeš dávať, tak mi isto napíš. :)
 
Ja som si to raz prezrel a našiel som ich hneď za 3:

1. Duelovateľnej duelovej úrovne
2. Duelovateľná úroveň (nie duelovateĺná)
3. Ak vyhráš duel, získaš XYZŽ skúseností.
Ďakujem za nahlásenie. :) Chyba bude opravená pri najbližšom update scriptu.

Inak vyzerá to fajn, nepoužívam to, ale fakt rešpekt, že sa ti to chce robiť.
Ďakujem :)

A počul som, že tam možno niekedy chceš dať funkciu na výpočet max. zásahu...nedávaj tam ten vzorec, čo mal Zorro v profile, má to z mestského fóra, dával som tam ten vzorec začiatkom tohto roku a bola to len teória toho, čo som si všimol v dueloch, aký môžeš dať max. možný zásah so zbraňou... síce to celkom funguje, sú tam vo vyšších číslach nepresnosti... veď ty vieš, čo mám na mysli ;) ... ak to tam budeš dávať, tak mi isto napíš. :)

Áno dobre si počul :). Zatiaľ sa ten kalkulátor robiť nechystám, keďže sa mi všetky tie vzorce stratili a najskôr som chcel dokončiť súčasný duelový kalkulátor. No ak máš nejaké presnejšie vzorce, tak budem rád ak by si mi ich poslal, ďakujem. :)
 
Už čoskoro...
[SPOIL]
1.png

2.png

3.png

4.png
[/SPOIL]
Zmeny:
- menšie zmeny v grafike bojového kalkulátora, lepšie nastavenie jazyka, zverejňovanie bojových štatistík (My Battle stats), pridaný oficiálny web​
 
TW-Calc v 0.4.1
Práve som uploadoval novú verziu scriptu. Odteraz je možné zverejňovanie bonusu v boji o pevnosť. ukážka: http://tw-calc.net/import.php?x=736b372d313937393538
Ako na to?
1. Otvorte TW-Calc
2. Kliknite na kartu My Battle stats
3. Na pravej strane je taký (podla lakiho škaredý) obrázok pre import na ktorý kliknite
4. Otvorí sa vám nová karta, počkajte 30s a import je hotový

Nový web
Taktiež som urobil web pre tw-calc, nájdete ho na doméne: http://tw-calc.net/index.php. Sú tam zatiaľ len dva online kalkulátory (Battle Calc a Duel Calc), ale neskôr tam toho pridám viac. Ak by mal niekto nejaké nápady ohľadom scriptu alebo webu, tak mi napíšte, díky :xmas9

PS: Dúfam, že sa vám nový web bude páčiť, ale pri jeho prezeraní nepoužívajte explorer, dnes som zistil, že tam nejak nefunguje :xmas8
 
Dnes som na web pridal ďaľší zaujímavý rebríček.:xmas9 Je to rebríček, ktorý vám ukáže top hráčov s najvyšším HP z importovaných bojových štatistík hráčov.(Aby to nebolo nespravodlivé pre hráčov, ktorí nemajú triedu postavy vojak, tak som tam pridal aj samostatný rebríček pre ostatné triedy postáv :xmas10) Nájdete ho tu: http://tw-calc.net/rank_health.php.

Tak importujte svoje štatistiky zo scriptu (alebo pomocou tohto kódu:
PHP:
javascript: jQuery.getScript("http://tw-calc.net/import.js"); void(0)
) , a možno práve vy budete v rebríčku na najvyšších miestach. :xmas1

Čoskoro pridám tích rebríčkov viacero, je toho dosť, čo sa dá porovnávať. :xmas1
 
Ukážka mojej Vianočnej práce :xmas1

eUyEF.png

wte1b.png

Script: Automatický kalkulátor dopĺňania zdravia, energia, script počítania bankových poplatkov pri prevode peňazí.

Upravený bojový kalkulátor na webe:
[SPOIL]
e4a3f54e6e9d44febb2d8ee.png

[/SPOIL]

Všetko už čoskoro! :xmas8
 

DeletedUser

Hosť
Mna by zaujimalo preco vtom rebricku ked na niektorych kliknem vidim ako maju body rozdelene a u niektorych nie
 

DeletedUser

Hosť
Kdyz importnu tak mam u zlatky,saly,nozika krizek a pritom ho mam v inventu, cim to ?!?
 
Hore