The-West MOBILE

  • Zakladateľ témy DeletedUser4222
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4222

Hosť
Prosim inno uz konečne sprav mobilnu verziu TW .stara ako tak isla cez mobil ale nova je pomala zla a zle sa ovlada (samozrejme cez mobil).privítal by som mobil verziu a asi tak aj ostatní.velmi tu chyba.zvýšila by aktivitu a pod. takže je to dobri napad.dakujem dufam ze som pomohol ferko1610 :)
PS:pisem cez mobil ;)
 

Deleted User - 4

Hosť
Pravdepodobne až v roku 2013, tento sa to už nestihne.
 

DeletedUser9056

Hosť
Súhlasím s Ferkom, taktiež by som ju privítal.

Aj ja som práve na telefóne. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6016

Hosť
Aj ja som právw na telefóne. :)

hej hej, a pomýlil si si e s w celkom blízko nie? na mobile až tak nie a teraz pozri na svoju klávesnicu.

A teraz k nápadu ja by som to bral ako napr. android aplikáciu a nie len stránku.

Alebo aj stránku napr m.the-west.de a tak ale radšej by som bol za aplikáciu.
 

DeletedUser

Hosť
hej hej, a pomýlil si si e s w celkom blízko nie? na mobile až tak nie a teraz pozri na svoju klávesnicu.

A teraz k nápadu ja by som to bral ako napr. android aplikáciu a nie len stránku.

Alebo aj stránku napr m.the-west.de a tak ale radšej by som bol za aplikáciu.

rado a to ťa nenapadlo že by mohol mať na mobile qwerty krávesnicu?

samozrejme aj ja by som to privítal a najlepšie ako aplikáciu
 

DeletedUser7779

Hosť
Na Vianoce som dostal mobil, síce používaný od sestry, ale aspoň niečo, ale podľa mňa sa s ním dá robiť. No ale keď som raz šiel cez mobil na net, a zapol som si West, tak keď som sa prihlásil, bolo to blbé, nedalo sa to ovládať, takže som si to iba obzeral, nerobil som nič (žiadnu činnosť), lebo sa to skoro ani nedalo. :D Takže nová verzia by bola vhod. :)

A keďže je už rok 2013, zaujímalo by ma, že kedy približne sa spraví nová verzia na mobile?
 

DeletedUser9056

Hosť
A keďže je už rok 2013, zaujímalo by ma, že kedy približne sa spraví nová verzia na mobile?

Nová ? Veď teraz nie je žiadna verzia na mobil, či ? Keď ju urobia, bude to prvá verzia, čiže to nemôže byť nová verzia.. :)

Na mobile HTC Sensation , to ide pekne, ale na iných to nejde vôbec. Už sa teším na "Mobile version". :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Nová ? Veď teraz nie je žiadna verzia na mobil, či ? Keď ju urobia, bude to prvá verzia, čiže to nemôže byť nová verzia.. :)

Na mobile HTC Sensation , to ide pekne, ale na iných to nejde vôbec. Už sa teším na "Mobile version". :)

No, a presne ja mám to HTC. :D No mne to až tak pekne nejde, ťažko sa s tým pohybuje, ako grafika je dobrá, ale napr. sa ťažko zadáva práca. A bola ešte aj stará verzia na mobile, veď o tom písal aj Fero v úvodnom príspevku. Keby nebola predtým žiadna verzia v mobile, tak by hráči cez mobil nehrali West, a Fero by ani neprišiel na West, lebo by nebol West v mobile. Je to trochu zložité ale West bol aj predtým na mobile. :D Vtedy bola stará verzia v mobile, a teraz sa robí nová.
 

DeletedUser9056

Hosť
No, a presne ja mám to HTC. :D No mne to až tak pekne nejde, ťažko sa s tým pohybuje, ako grafika je dobrá, ale napr. sa ťažko zadáva práca. A bola ešte aj stará verzia na mobile, veď o tom písal aj Fero v úvodnom príspevku. Keby nebola predtým žiadna verzia v mobile, tak by hráči cez mobil nehrali West, a Fero by ani neprišiel na West, lebo by nebol West v mobile. Je to trochu zložité ale West bol aj predtým na mobile. :D Vtedy bola stará verzia v mobile, a teraz sa robí nová.

Práce som neskúšal, sem som si cez bratom telefón otvoril tombolu, adventný a nič viac, ostatné som neskúšal.. :)
Mobilná verzia nebola a ani nie je :D , na telefóne máš tú istú verziu ako tu, na počítači. Tým že bol update na 2.02 (či aká verzia), zmenilo sa ti to aj na telefóne. Pred touto verziou to išlo aj na mojom telefóne (Samsung Galaxy Young), išli mi pekne dávať práce, nastavenia... Ale teraz, TW na mojom telefóne ani nezapnem :D , škoda. :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
no vzhľadom na to, že nie sú schopní opraviť jeden bug v chate v priebehu dvoch mesiacov (a to nerátam tie mesiace testovaní predtým), tak môžeš o mobilnej verzii akurát tak snívať :)
 

DeletedUser6016

Hosť
Na mobile cowboy nemáš mobilnú verziu, ale desktop (počítačovú).
Rozdiel je v tom, že počítačová sa dlho načitáva a aj graficky.

Napr. :
Grepolis Desktopová verzia:
[SPOIL]
38822785c4e04231b506100.png
[/SPOIL]
Grepolis Mobile verzia:
[SPOIL]
568dedd23df0478da40fa14.png
[/SPOIL]

Divoké kmene Desktopová verzia:
[SPOIL]
9c9932fee608411ab9fc8a8.png
[/SPOIL]
Divoké kmene Mobile verzia:
[SPOIL]
5bd3851198ed4eb0a613440.png

[/SPOIL]

A pomaly to ide preto, lebo pokým mobil všetky tie obrázky načíta.....
a s mapou sa tam pohybovať veľmi nedá.
 

DeletedUser

Hosť
Nahodou mne to islo na Orange dublin dobre prace v pohode aj spravy a chat len treba mat trosku trpezlivosti nato
 

DeletedUser

Hosť
aj ovladanie myslienkami, len nato musis mat aj nejake vlasy lebo od plesiny sa signali ktore snimaju myslienky odrazaju :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore