The-West MOBILE

  • Zakladateľ témy DeletedUser4222
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7779

Hosť
Na mobile cowboy nemáš mobilnú verziu, ale desktop (počítačovú).
Rozdiel je v tom, že počítačová sa dlho načitáva a aj graficky.

Napr. :
Grepolis Desktopová verzia:
[SPOIL]
38822785c4e04231b506100.png
[/SPOIL]
Grepolis Mobile verzia:
[SPOIL]
568dedd23df0478da40fa14.png
[/SPOIL]

Divoké kmene Desktopová verzia:
[SPOIL]
9c9932fee608411ab9fc8a8.png
[/SPOIL]
Divoké kmene Mobile verzia:
[SPOIL]
5bd3851198ed4eb0a613440.png

[/SPOIL]

A pomaly to ide preto, lebo pokým mobil všetky tie obrázky načíta.....
a s mapou sa tam pohybovať veľmi nedá.

Aha, sorry no, myslel som že to je mobilná verzia, ale nevadí. :D A áno, s tou mapou to ide dosť ťažko...
 
Nahodou mne to islo na Orange dublin dobre prace v pohode aj spravy a chat len treba mat trosku trpezlivosti nato

Súhlas, stačí len trpezlivosť :xmas9. Ja si z mobilu zadám práce bez problémov... (Nehovorím, že nechcem mobilnú verziu)

no vzhľadom na to, že nie sú schopní opraviť jeden bug v chate v priebehu dvoch mesiacov (a to nerátam tie mesiace testovaní predtým), tak môžeš o mobilnej verzii akurát tak snívať :)

No mne sa zdá, že to počas testovania na bete fungovalo (bol som tam vtedy na pár bojoch) a pokazilo sa do dakedy keď sa 2.01 dostala na všetky svety, či? :xmas1
 

DeletedUser

Hosť
No mne sa zdá, že to počas testovania na bete fungovalo (bol som tam vtedy na pár bojoch) a pokazilo sa do dakedy keď sa 2.01 dostala na všetky svety, či? :xmas1

vlastne máš pravdu, hodnosti sa pokazili až pri 2.02, keď tak náhle museli vopchať tombolu a nové sety do hry... to ale nič nemení na tom, že odvtedy je to vyše mesiaca :)
 

DeletedUser7779

Hosť
No, ešte v januári som sa pýtal kedy bude tá mobil verzia Westu, no Asiko mi na to odpovedal trochu inak, ale nevadí. Takže táto otázka je na Lintea, kedy to bude? lebo už je to polrok, čo je tu nový rok a stále nič. napr. grepolis už má mobil verziu a na nete je kratšie ako West (síce iba 1 rok ale neva :DD). Niekto si chce niečo na Weste dokončiť (začať) a nemá na blízku PC alebo NB, tak pôjde na mobil a má to. Podľa mňa by to mnohým uľachčilo prácu aj dostupnosť k Westu.
 

DeletedUser9207

Hosť
No, dost by sa to hodilo...hlavne ak cloveku skonci daco v noci a musi zapinat PC :D
 

DeletedUser2929

Hosť
ja osobne sa trochu bojím, že West nezarába tak veľa ako ostatné hry od INNO a možno preto sa im to neoplatí robiť... však mobilná verzia je známa vec už dlhé mesiace (neviem či už nie aj roky), čiže si myslím, že kebyže to chcú do hry dať, už to spravia
 
... však mobilná verzia je známa vec už dlhé mesiace (neviem či už nie aj roky)

myslíš west ?

Ja mám Nokiu Lumiu 920 a west mi ide v poriadku, mám len jeden problém :( chat . Napíšem správu dám enter zmizne mi klávesnica a neodošle to . Takže ja by som bral iba jedno tlačítko vedľa chat-u akože "odoslať"
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore