Tipy a Rady k duelom

Páči sa vám sa to a myslí te si, že to môže pomôcť nováčikom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    214
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
update 1.33

MrHavko mohol by si tu daŤ niečo čo je už po update 1.33 ????? Pretože sa húževnatosť a reflexy znížili. Ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
šerif a vypísanie odmeny

Zdravím,
chcela by som sa spýtať ako sa dá vypísať odmena na samú seba, navyše ak nie som a ešte som ani nebola v meste.
Nakoľko ma ako zelenáča bez mesta zdueloval jeden hráč a vraj Tvoja odmena za ulovenie hráča florentina bola vybraná (nie som si vedomá, že by som kdekoľvek klikala na vypísanie odmeny a úprimne netuším ak osa dá vypísať odmena na samú seba ak nie som členkou mesta)
reklamovala som to u hernej podpory a ten mi odpísal: Je možné, že jste omylem mohla vyhlásit odměnu za vaše zduelování.
ps: chcem sa vyhnúť vyhlasovaniu odmien na samú seba, prosím pomoc
ďakujem
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
chcela by som sa spýtať ako sa dá vypísať odmena na samú seba, navyše ak nie som a ešte som ani nebola v meste.
Nakoľko ma ako zelenáča bez mesta zdueloval jeden hráč a vraj Tvoja odmena za ulovenie hráča florentina bola vybraná (nie som si vedomá, že by som kdekoľvek klikala na vypísanie odmeny a úprimne netuším ak osa dá vypísať odmena na samú seba ak nie som členkou mesta)
reklamovala som to u hernej podpory a ten mi odpísal: Je možné, že jste omylem mohla vyhlásit odměnu za vaše zduelování.
ps: chcem sa vyhnúť vyhlasovaniu odmien na samú seba, prosím pomoc
ďakujem

Asi si moc skoro otvárala okienka v Adventnom kalendári, za to na teba Mária vypísala odmenu :xmas8
 
Hore