Tipy a Rady k duelom

Páči sa vám sa to a myslí te si, že to môže pomôcť nováčikom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    214
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
Duelant útok (zastrašovač)

duely.png
 

DeletedUser

Hosť
bože, veď toto je na útok tým pádom mu tam treba vystupovanie, nie taktiku. Vystupovanie- útok, taktika- obrana. a strieľanie ti je nanič keďže proti taktikovi ide o počet zásahov, nie veľkosť streľby. A 25 uhýbanie oproti 18 vystupovaniu je neporovnateľne lepšie...lam:huh1:
 

DeletedUser

Hosť
to oblečenie je šité na mieru môjmu buildu, keďže nemám vôbec presnosť ani uhýbanie, kompenzujem to oblečením ....
 

DeletedUser

Hosť
jj, aj som tam napísal útok, možno by tam mohol byť aj iný opasok, ale tento mi zatiaľ vyhovuje.
 

DeletedUser

Hosť
Mohol by tu niekto prosím dať najlepšie oblečenie na tento build Dobrodruh - Duelant.
 

DeletedUser

Hosť
Toto je oblečko pre chladného vystupovača.





[SPOIL]Čo vy na to???[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj mam otazku k buildu vojak. Malo by to zmysel keby som zamenil schopnost presnost za strielanie/silu uderu ?
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem je veľmi pekne MrHavko Veľmi mi to pomohlO vďaka tomuto mám 256 Duelov Vyhratich a 15 Prehratých Ďakujem ešte raz ;)
 

DeletedUser

Hosť
výborný návod...
Ešte by som pridal vysvetlenie k názvom že Zastrašovač (či je dobrý na útok alebo obranu), Vystupovač (zameriavaný na vystupovanie, zníženie šance zásahu atď.)
 

DeletedUser

Hosť
Ma nejaky vyznam Dobrodruh - Duelant???
Ved vysoke uhybanie aj tak nic nepomoze a ani vysoka presnost proti taktikom a vystupovacom
 

DeletedUser4989

Hosť
a ked chcem dať všetko alebo sapon večinu chcopnosťí do uhybania a presnosťi ako to mam rozdeliť?
 
Hore