Upgrade na remeslá

  • Zakladateľ témy DeletedUser5958
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5958

Hosť
Mám tu jednu zaujímavú myšlienku :p

pre každé remeslo vymyslieť schopnosť robiť zo

zničených - sedlársky majster
roztrhaných - (nové remeslo krajčír) alebo sedlársky majster
rozbitých - poľný kuchár
spráchnivených - mastičkár
hrdzavých - kováč

veci hodnotné hodnotnejšie ako sú normálne veci vďaka svojmu remeslu... samozrejme potrebovali by na to nejaké suroviny ... tak napríklad:

mastičkár by vedel zo spráchniveného luku urobiť - bojový luk - ktorý by mal vylepšené vlastnosti

potreboval by na to:
drevenú dosku
pílku
nôž
ostrú čepeľ
leštiaci kameň
živicu
laso
kožu
pumiu kožu
bizóniu kožu
bobriu kožu
hadiu kožu
kožený remeň
náhrdelník zo zubov
kojotí zub
zlatý prach
havranie pierka...
orlie pierka
ozdobu
mačacie zlato
polodrahokami
striebro
kyselinu sýrovú
lúh
petrolej
fajku mieru
...

proste kopec vecí na ktoré by trebalo strašne vela surovín (a teda spoluprácu medzi hráčmi) - a teda to čo chce Inno - viac času strávených za hrou...

no čo vy na to?
 

DeletedUser3382

Hosť
mne sa to paci az na jednu vec a zo kopec suriek :D ked chces mat kopec suriek tak tu musis byt 180 minut a stale len klikat na 5 minutove prace
 

DeletedUser7779

Hosť
Prepáč ale toto nie je najlepší nápad, nové remeslo, pohybujem že by ho do hry dali, a zo sprachnivetého luku spraviť bojový, neviem, neviem, aj tých produktov je podľa mňa veľmi veľa, a neviem komu by sa stále chcelo sedieť za PC. Aj keď by si to tak želalo, aby sme viac sedeli za PC, nie je to od nich spravodlivé, nie každý má čas na túto hru, ja napríklad musím chodiť do školy. :D
Takže prepáč, ale tento nápad sa mi nepáči.

PS: Nezabudla si náhodou na anketu?
 

DeletedUser

Hosť
Ohodnotím ti len tú myšlienku, teda že výpočty s produktami a remeslami by sme nechali na nich - veľmi dobrý nápad :)
 

DeletedUser

Hosť
Chýba ti anketa.

Nápad je to dobrý, ale ako už bolo povedané, čas a námaha ktorá by bola potrebná pri hľadní všetkych tých produktov nie je veľmi výhodná vzhľadom na cenu tých predmetov.
 

DeletedUser

Hosť
suhlasim s vyssie uvedenymi nazormi

velmi dobry napad,
ale moc surovin, neoplatila by sa ta namaha a cas to toho investovane
 

DeletedUser2929

Hosť
taktiež súhlasím s vyšším názormi, ale napadlo ma, že z napr. spomínaného spráchniveného luku by nemusel urobiť nejaký bojový, skôr obyčajný luk, prípadne presný luk
 

DeletedUser3382

Hosť
cowboy a laudis len tak pre info ona nepisala ze nove remeslo, ale pre kazde remeslo... co znamena ze by to boli v podstate len rozsirenie remesla co je podla mna super
 

DeletedUser

Hosť
cowboy a laudis len tak pre info ona nepisala ze nove remeslo, ale pre kazde remeslo... co znamena ze by to boli v podstate len rozsirenie remesla co je podla mna super


spominala bud nove remeslo krajcir alebo sedlar v druhom riadku - roztrhane veci
 

DeletedUser7779

Hosť
No, veď to, spomínala rozšírenie remesla alebo nové remeslo, krajčír, mimochodom bolo to v zátvorke, keď si si toho nevšimol.
 

DeletedUser

Hosť
Ale z čoho? Aké by používal produkty? K čomu by jeho výrobky boli? Čo by vyrábal?
 

DeletedUser7779

Hosť
No vyrábal by nejaké oblečenie z Westu, a aké produkty by na to treba, tak napr. by mohli byť, vlna alebo bavlna, a iné produkty by sa vymysleli, lebo s produktom čo sú na Weste poznám iba vlnu a bavlnu, lebo z nich sa aj v reále vyrábajú oblečenie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore