Upgrade na remeslá

  • Zakladateľ témy DeletedUser5958
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4222

Hosť
sak bavlna,vlna a pod. nieco co aspon ku krajcirovi dava zmysel :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Noa, veď z bavlny a vlnu sa vyrába oblečenie. Už to aj písal v predchádzajúcom príspevku.
 

DeletedUser7779

Hosť
No áno, ale ja myslím to na Weste.
A to treba sa skôr spýtať Rivy, ako si to ona predstavuje.
 

DeletedUser

Hosť
Ale nové remeslo Inno do hry určite nepridá, rozhodne nie v tomto roku.
 

DeletedUser7779

Hosť
Podľa mňa ho tiež nepridá, ale len som napísal ako by to vyzeralo...
 

DeletedUser5958

Hosť
ďakujem za vaša pripomienky... ja len ešte dodám, že tie produkty a suroviny som uviedla preto toľko veľa aby bolo z čoho vyberať, samozrejme že nemusia byť všetky ;) a ked som videla zoznam surovín na výstavbu pevností tak ani ten môj zoznam tu mi nepríde ako nereálny :D :D :D

a ešte k tomu novému remeslu, uviedla som ho preto aby som rozvírila vašu predstavivosť, nerozmýšľala som nad tým či je to reálne alebo nie ;)
 

DeletedUser7779

Hosť
Tak ja som si týmto nápadom určite rozšíril predstavivosť. :D
 

DeletedUser3950

Hosť
Návrh sa mi páči, ale príde mi nereálne, aby ho INNO pridalo. Kedysi bolo ich cieľom vyťahať zo svetov $, toto by naopak umožnilo hráčom zarobiť(aj keď za cenu stráveného času...). K tej dileme s novým remeslom: Aj keď je nepravdepodobné, že ho pridajú, teoreticky by sa našli produkty, z ktorých by sa dalo robiť(vlna, bavlna, balenie súkna, indigo, všetky typy kože, medený drôt + polodrahokamy - výroba šperkov, atď. atď.), prípadne by sa mohlo pridať niekoľko nových prác. A určite by sa nevyrábali šaty, ale tiež nejaké posilnenia(máš pekný oblek -> +X vystupovanie a pod.)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore