Všetko najlepšie k narodeninám

DeletedUser

Hosť
hihi, a ja som chcela spravit novu temu ale kedze ma uz Berrynka predbehla a je tu tato, tak sa tiez pridavam sem,

Vsetko len to naj Asiko9, nech sa ti dari v zivote este lepsie ako v obchodovani na weste :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Asiko9, tak Ti chcem znova popriať všetko naj k Tvojim narodeninám, veľa zdravia, šťastia a hlavne veľa úspešných rokov strávených ako WEST hráč. )))

Ďakujem Berry. Konečne je medzi nami aspoň na chvíľu o jeden rok menší rozdiel. :)

Tento mesiac som nekukal kalendár, tak nemám prehľad kamarát, prepáč mi to.
Neviem síce koľko máš rokov. :indian
:Oslík
Pohode, hlavne že si nezabudol. :)
Ehm, vek nech ťa netrápi. :DD

Vsetko len to naj Asiko9, nech sa ti dari v zivote este lepsie ako v obchodovani na weste :)

Ďakujem aj Tebe Heby. :)

Všetkých si Vás vážim. :howgh:
 

DeletedUser7779

Hosť
Ou, Asiko mal včera narodky? Tak všetko naj, naj, naj Asiko! :DD
 

Deleted User - 4

Hosť
Takisto ti želám všetko najlepšie k narodeninám a posielame ti do inventára aj menší darček:

calorie_bomb.png


Dobrú chuť a pekný deň :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Tak asiko môj, všetko najlepšie, veľa šťastia, zdravia a tak, no proste, nech sa ti darí. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Ďakujem Vám. :)

Tie kalorické bomby sú prefíkané. :D

Keď boli v SHOP-e tak som si jednu kúpil, aby som ju mal do zbierky, lebo iným spôsobom som ju už nemohol mať (bol posledný deň). To bola 1. bomba. Potom od Vogona som dostal 2. bombu a následne na to k dňu detí 3. bombu. No a nakoniec som dostal 4. bombu od TW Tímu k narodeninám. Čo chcete, aby po mne nič neostalo keď tie bomby vybuchnú? :D
Ale nie, každopádne ďakujem. :)
 

DeletedUser

Hosť
Gratulujem aj ja :)
Takisto aj Laudisovi, oneskorene, aj ked stále mi dlží Schultzov opasok :D
 

DeletedUser9779

Hosť
Aj takéto tu existuje? .. :) som nevedel

Tak všetko najlepšie aj, keď o dosť neskoro .. ale všetko naj chlapci :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Hah, a dnes ich má aj Simon :DD, presne na narodky Buffala. tak samozrejme ti prajem len to, čo som prial aj Buffalu. Všetko naj Simon. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Stále má niekto narodeniny. :D Tak všetko najlepšie aj Tebe Simon. :)
 
Hore