Všetky staré práce - úroveň 86

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mozno to niekoho bude zaujimat. Tu je rozlozenie schopnosti aby ste mohli robit vsetky prace. Rozlozenie bodov nie je vhodne na duelovanie, ale je slusne v bojoch o pevnost. Ako v utoku tak aj v obrane.

Dosiahol som to na urovni 86 (sk4). Charakter Dobrodruh. Kto hra od zaciatku a plni ulohy, moze to mat o nieco skor.

[SPOIL]
clipboard02c.jpg
[/SPOIL]

zrucnost - 39
vytrvalost - 77
vodcovstvo - 96

Body/atributy: (podla rozhodnuti)

Odmeny z uloh -
Vsetky postavy: 9 atributov, 20 schopnosti

Dobrodruh: 20 schopnosti alebo 1 atribut, 5 schopnosti
Duelant: 3 atributy, 10 schopnosti alebo 4 atributy, 5 schopnosti
Stavbar: 2 atributy, 8 schopnosti alebo 2 atributy, 10 schopnosti
Vojak: 8 schopnosti alebo 2 atributy, 8 schopnosti

zvysne body zostavaju ako su. Uroven, na ktorej to dosiahnete cisto zavysi na odmenach z uloh a na predmetoch v inventary.

Zoznam veci je v spoileroch. Prace su zoradene podla PB, od najmenej po najviac. Cisla v stlpcoch znamenaju, kolko PB ta vec pridava k danej praci. Bonusy zo setov som zmazal, lebo by sa to nevoslo na screen.

Poznamka: Prace su pocitane aj s Kosou smrtky, ak ju nemate, tak treba pockat na uoven 88, kedze Kosa pridava 5 PB do prac. Nie je zobrazena na zozname veci, takze pocitajte, ze ju treba mat na sebe. Sorry, ale excel bolo najlahsie riesenie ako pridat vsetky prace a veci v slovencine. Hadam, to bude niekomu na nieco dobre :)


[SPOIL]
prace1.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
prace2b.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
rezervacia miesta, kedze prvy prispevok pravdepodobne nebude stacit.
 

DeletedUser3241

Hosť
vazne mas vsetky prace ???? je aj viac spôsobov ako to dosiahnut ???
 

DeletedUser

Hosť
urcite je viac buildov. ja mam dost podobny ako abedy na sk1. zabralo mi to asi 30 min. rozpocitat to rozhodenie bodov a cca 230 K na reskill (kedze som to daval zo stavitela)
 

DeletedUser

Hosť
je viac sposobov, ale nie som si isty na ktorej urovni sa odomknu vsetky prace. jeden build je s pouzitym pohyblivosti, zrucnosti a charizmy v pomere asi 1:1:1, ktory viac vyhovuje duelantom. je mozne mat vsetky prace s cisto gentlemanovym setom a bowieho nozikom, takze nemusis menit oblecenie, niekde okolo lvl 97 tusim. coskoro pridam najlepsie oblecenia pre prace, aby mali uzivatelia predstavu co si treba kupit.
 

DeletedUser4451

Hosť
Mam otazku. Ak budes mat cas, mohol by si prosim ta urobit aj ako taky postup ? S cim mam zacat a tak..
 

DeletedUser

Hosť
Zacat mozes ako chces. Ale ja osobne idem najprv cez skryvanie a potom dam do vodcovsta a tak striedane strielanie a vytrvalost.

Ale myslim si, ze najlepsie je zacat cez skryvanie.
 

DeletedUser

Hosť
ako pisal jointY tak skryvanie je velmi dobra volba na zaciatok, ale atributy som daval do charizmy kvoli uloham, ktore dobdrodruh ma (obchod s indianmi).
 

DeletedUser

Hosť
Abedy, ak ta mozem poprosit, hodil by si sem (ked budes mat cas) zoznam potrbnych veci, ci staci iba gentlemansky set?
 

DeletedUser

Hosť
Abedy, ak ta mozem poprosit, hodil by si sem (ked budes mat cas) zoznam potrbnych veci, ci staci iba gentlemansky set?

Jointy prečítaj si Abedyho poslednú vetu čo napísal :) : coskoro pridam najlepsie oblecenia pre prace, aby mali uzivatelia predstavu co si treba kupit.
 

DeletedUser

Hosť
Neboj sa Abedy nezabúda :) a isto keď bude mať čas pridá to tu :)
 

DeletedUser

Hosť
Bože, ved tu nespamujte, pretoto nemam rad toto forum. Abedy založí temu fakt že Stratégie pre hráčov a už sa to tu meni na otazky typu: ako zo začiatku ?? (cez body zdravia. na 34 levli sa ti otvori rubanie dreva) a čo je to skryvanie :D
 

DeletedUser

Hosť
Díky abedy, presne toto som hľadal :)

PS:reskill ma stál iba cca 30k (ale mal som dosť v strieľaní aj vodcovstve+prémium)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore