Všetky staré práce - úroveň 86

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Co sa tyka dobrodruha tak, celkovo mas asi 10 atributov a 30 schopnosti ako odmeny z uloh. Ine postavy su trosku odlisne. Este tam nemam 1 charizmu z Vdakyvzdania :)

Mozem hodit do prveho prispevku odmeny z uloh.

EDIT: Doplnil som odmeny do prveho prispevku, dufam, ze som to spocital dobre.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a aby som mal všetky práce tak mi stačí mať hentak skilly? lebo vecí mám dosť alebo by som si nakúpil...stačilo by mi mať tak rozdelené schopnosti ?
 

DeletedUser

Hosť
Toto je téma kde Abedy radí ako dosiahnuť všetky práce tak tu nespamujte !
 

DeletedUser

Hosť
Už niekto našiel,alebo existuje aj build s ktorím budete mať všetky práce aj po update 1.30 ?? :pánko:Sombrero
 

DeletedUser

Hosť
Všetký pochibujem neverim koľko máš schopností či stále meniš veci??
 

DeletedUser

Hosť
Všetký pochibujem neverim koľko máš schopností či stále meniš veci??

Mg, najprv si to prečítaj, kým niečo trepneš... V prvom poste máš napísané aj schopnosti aj najlepšie oblečenie na každú prácu, takže je jasné, že si mení... Btw. aj ja už mám dlhšie všetky práce...

A určite časom bude aj build na všetky práce po 1.30, treba len počkať, kým u nás vôbec bude...
 

DeletedUser4891

Hosť
Mg, najprv si to prečítaj, kým niečo trepneš... V prvom poste máš napísané aj schopnosti aj najlepšie oblečenie na každú prácu, takže je jasné, že si mení... Btw. aj ja už mám dlhšie všetky práce...

A určite časom bude aj build na všetky práce po 1.30, treba len počkať, kým u nás vôbec bude...

no ja ti neviem..som nad tym sedel asi 3 hodiny a nejako to skumal ale vzdy mi asi takych zo 9 prac ostalo zamknutych :( treba nad tym este asi nejak hlbsie pospekulovat
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore