Vankúš v okovanej truhlici

Odobrať ho z truhlice?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63

DeletedUser5708

Hosť
Presne, čo robia také šunka veci v tak drahej truhlici?! :grrr::grrr::grrr::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Mal som ho v 2 okovaných truhlách po sebe. Takže som jasne za.
 

DeletedUser

Hosť
Mal som ho v 2 okovaných truhlách po sebe. Takže som jasne za.

Presne tak isto aj ja, no nemôžu tam byť len samé dobré dropy, chcem aby tam bol, ak vám je ľúto za peniazmi alebo za dlhopismi , tak si tie truhlice nekupujte. Truhlica prináša prekvapenia plné radosti, ale aj zúfalstva a zloby. Som za zachovanie vankúša v dane truhlice, jednoznačne tam patrí. :)

:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak isto aj ja, no nemôžu tam byť len samé dobré dropy, chcem aby tam bol, ak vám je ľúto za peniazmi alebo za dlhopismi , tak si tie truhlice nekupujte. Truhlica prináša prekvapenia plné radosti, ale aj zúfalstva a zloby. Som za zachovanie vankúša v dane truhlice, jednoznačne tam patrí. :)

:howgh:

nech je v inej napr. tej drevennej a tam nech je ťažšie ho dropnúť
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak isto aj ja, no nemôžu tam byť len samé dobré dropy, chcem aby tam bol, ak vám je ľúto za peniazmi alebo za dlhopismi , tak si tie truhlice nekupujte. Truhlica prináša prekvapenia plné radosti, ale aj zúfalstva a zloby. Som za zachovanie vankúša v dane truhlice, jednoznačne tam patrí. :)

:howgh:

A čo je na ňom také špeciálne že by mal byť práve v okovanej? A nie v niektorej z tých "slabších"? Potom by mohli z okovanej padať aj nočníky a ďalšie veci zo sedmospáča, keď už tak.
 

DeletedUser

Hosť
A čo je na ňom také špeciálne že by mal byť práve v okovanej? A nie v niektorej z tých "slabších"? Potom by mohli z okovanej padať aj nočníky a ďalšie veci zo sedmospáča, keď už tak.

no nehnevaj sa ale nemali by tam byt len svietace veci?:odJackNoface:
Ja som tam mal 2 drahe latkove bundy za sebou co aj tu maju dat prec?:odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
no nehnevaj sa ale nemali by tam byt len svietace veci?:odJackNoface:
Ja som tam mal 2 drahe latkove bundy za sebou co aj tu maju dat prec?:odJackNoface:

O čom teraz točíš? Prečítaj si ešte raz poriadne čo som napísal, omg..
Nikto tu žiadne svietiace veci nespomína.. ide o vankúš..
(A prečítaj si popis pri okovanej truhle. Nikde sa tam nepíše, že v nej majú byť len svietiace veci.)
 

DeletedUser4451

Hosť
A drahych, ostrych, preciznych (atd.) predmetoch nik nic nevravel, jedina vec o ktorej som pisal je vankus, tu som chcel vidiet len nazory ale na 100% o tom napisem aj developerovi.

Cim vankus patri k tym veciam co tam padaju? Alebo ako? No nijak..
Kazda ina vec co tam je je povazovana za nejlepsiu zo serie predmetov (pri svietiacich su to vacsinou 2 najlepsie veci) + recepty a este neviem co tam pada, ale ked tam je vankus to tam rovno moze byt quarter horse, ktory by mal urcite lepsi dovod tam byt kedze je najlepsi zo serie jazdeckych zvierat, dalsia vec - preco tam potom nejsu papuce, nocna ciapka, atd. ?

A suhlas so snejiderom, Sevin tocis uplne odveci
 

DeletedUser

Hosť
Jednoducho povedané, v okovanej sú predmety, ktoré spĺňajú určité podmienky, no tie vankúš nespĺňa a ak má medzi ne brať tak potom vidím ďalších 150 vecí, ktoré tu môžu byť.
 

DeletedUser

Hosť
Som za, myslím si že v Premiovej trhle by nemali byt tieto veci. Hernandov mec, Ikov revolver, Nábojový opasok Calamity Jane, Yungerov revolver, Boonova sekera, čejenske nohavice. Podľa mňa táto truhla má obsahovať len veci ktoré sa nedajú nájsť v žiadnej inej truhle, pri práci a su ozaj vzácne. Ved ta truhla stojí 1500 nuggetov a pokiaľ znej dostanem Hernanda ktorý sa da urobiť za 1 den a predať za 30 000$ je to dosť úbehe...
 

DeletedUser

Hosť
Som za, myslím si že v Premiovej trhle by nemali byt tieto veci. Hernandov mec, Ikov revolver, Nábojový opasok Calamity Jane, Yungerov revolver, Boonova sekera, čejenske nohavice. Podľa mňa táto truhla má obsahovať len veci ktoré sa nedajú nájsť v žiadnej inej truhle, pri práci a su ozaj vzácne. Ved ta truhla stojí 1500 nuggetov a pokiaľ znej dostanem Hernanda ktorý sa da urobiť za 1 den a predať za 30 000$ je to dosť úbehe...

Tak s týmto súhlasím, meč Hernanda Cortéza som tam mal. censored

:howgh:
 

DeletedUser4451

Hosť
Premiova sa tu ale neriesi ta mi je viac menej ukradnuta, je urcena cisto pro-nuggetakom
 
Hore