Vankúš v okovanej truhlici

Odobrať ho z truhlice?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63

DeletedUser

Hosť
Aj ja som za. Bolo by lepšie takéto dropy dávať do menej cenných truhiel kde sa to prejaví ako prekvapenie. V drahých truhliciach by sa mali nachádzať čisto len naozaj vzácne veci. Niektoré zvláštne veci v The-Weste môže byť len zámer od Inno aby si hráči kupovali nugety a nemuseli zarábať na kúpenie ďalšej (Napr. prémiová truhlica atd...)
 

DeletedUser

Hosť
K téme som sa vyjadril a dal som sem svoj názor. Pokial sa sa nemáš vyjadrovať k veci tak sa zdrž radšej. Premiovu truhlu na Ari kupilo kopu ludí za dlhopisy.
 

DeletedUser

Hosť
:D som jasne proti :D :D vankúš som mal už asi 6-7x v okovanej truhlici, ešte počas éry môjho hrania :D a to ste mali vidieť tie nervy, keď mi padli... keby ho dali preč z nej cítil by som sa podvedený, čiže nie :D proste vankúš je svojim spôsobom výnimočný, nie je nič lepšie ako pocit z vankúšovej bitky s kamošom v 5* hoteli :D

Je to hra :D a všetko má svoje riziká, napríklad mne sa raz podarilo dropnúť zo sedlovej tašky Buffalo Billa 3.key :D odvtedy ich kupujem asi tak 10ks som mal a samé pstruhy, je to riziko povolania :p
 

DeletedUser4451

Hosť
To ani neviem co je za tasku ale mam pocit ze si proti kvoli tomu, ze tebe padali vankuse tak inym nedoprajes pokoj od inych a silou mocou (z pomsty asi) chces aby padali aj ostatnym a aby ostatni trpeli tak ako ty :D
 

DeletedUser

Hosť
keby ho dali preč z nej cítil by som sa podvedený,

typický slovák, druhým nedopraje len preto, že sám nemal :D :odJackNoface: remeslo menili už 3x minimálne, takže nevidím problém v zmene jedného vankúša...:)

fakt, keby to bolo niečo v štýle chceme do tej truhly INNO opasok tak chápem tie protesty, ale vankúš? povedzte mi jedno kritérium podľa ktorého do tej truhly patrí (resp. aspoň 1 ďalší podobný predmet, ktorý v nej je)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
typický slovák, druhým nedopraje len preto, že sám nemal :D :odJackNoface: remeslo menili už 3x minimálne, takže nevidím problém v zmene jedného vankúša...:)

fakt, keby to bolo niečo v štýle chceme do tej truhly INNO opasok tak chápem tie protesty, ale vankúš? povedzte mi jedno kritérium podľa ktorého do tej truhly patrí (resp. aspoň 1 ďalší podobný predmet, ktorý v nej je)

Súshlas, aj tak je Vankúšov milion, a pri každom novom svete je to prve čo Vám padne, myslím že každý aktívnejší hráč našiel aspon 3-4 vankúše počas hrania.

A na tú truhlu to je jasné sklamanie.
 

DeletedUser4451

Hosť
Samozrejme ze je to sklamanie lebo ten vankus tam nema co robit, ako uz bolo pisane potom tam mozu byt papuce, nocne ciapky a ostatne prkotiny zo sedmospaca a podme dalej - bowieho predovka ("urcite" by ste sa oblizovali od tej chutky keby ste ju tam mali).
Jasne bolo dane ze tam maju byt len najlepsie veci z jednotlivych druhov predmetov, drahe, ostre, precizne atd. + precizne + nejake unikaty ako falosne zbrane a drahe recepty ktore sa urcite daju tolerovat a hraci su mozno aj radi ked ich tam maju.
 

DeletedUser

Hosť
ale no :) vy ste teda pozorní, akože nikto nevidel necítil tú iróniu hej ? :D bože ...

ale aj tak ten trápny moment, otváraš okovanú truhlicu plný očakávaní :D a bum vankúš :D až orgazmus chytáš a máš chuť rozbiť niečo čo je pri tebe najbližšie, to chcete prísť o tento slastný pocit ? :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Súhlasím, vec ktorá skoro vôbec nepomáha by tam fakt nemala byť.
 

DeletedUser3241

Hosť
ja mam pocit ze vankus sa v okovanej dokonca vyskytuje castejsie nez ostatne veci ... ja som napr z asi 20 okovaných debien dostal 4 alebo 5 vankusov ...
 

DeletedUser5507

Hosť
ja som vankus nemal este ani raz v ocelou okovanej truhle ale mal som tam Drahe roztrhane nohavice ...
 
Hore