Verze 1.22 - Otázky a odpovědi

DeletedUser

Hosť
Prosím žádnou diskuzi o 1.22, ale otázky na změny v běhu hry...

Ty často kladené:

K čemu jsou medaile ?
Medaile nic nepřidává a slouží pouze k ocenění hráče.
Jak je získám ?
Způsobů je velká spousta, ale na to si budete muset přijít sami.
Kde je chat ?
Chat bude až ve verzi 1.23
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mna by zaujimalo preco ked spim v hotely, sa nemozem prezliect???? to co je za blud???? doteraz to tak nebolo :sad3:
 

DeletedUser159

Hosť
prosim vas naco je v podpise toto:
imgphpe.png

je to kolko mam splnenych uloh a kolko mam oceneni?
 

DeletedUser

Hosť
A ten dovolenkový režim- je tam napísané že Nemôžeš sa na tento účet už viac prihlásiť.. Čo to znamená?:shock1:
 

DeletedUser

Hosť
A ten dovolenkový režim- je tam napísané že Nemôžeš sa na tento účet už viac prihlásiť.. Čo to znamená?:shock1:

Ak sa nemýlim, tak to znamená, že sa tam nemôžeš viac prihlásiť, lebo ak sa prihlásiš, tak sa ti dovolenka zruší :)
 

DeletedUser

Hosť
Hrošík: Tzn., že se od aktivace Dovolené nebudeš moci přihlásit, až do doby, co Dovolenou zrušíš.
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno presne tak, a prihlásením si ho automaticky vypneš :)
 

DeletedUser

Hosť
*Ocenenia
Hráči môžu získať za svoje úspechy v hre rôzne ocenenia.
Požiadavky na tieto ocenenia sú tajné, nedozviete sa od TW Teamu odpoveď, že čo si ktoré ocenenie vyžaduje a čo naňho potrebujete.
Sú zobrazené v hernom profile, nedávajú žiadne bonusy vašej postave.
vsimol som si, ze ziaden hrac nema to 4. ocenenie (este som aspon takeho nevidel)
teda predpokladam, ze to bude za dosiahnutie 99.lvl :)
mam dobre tusenie ???
///napadla ma este moznost, ze za vsetky splnene Q :hehe:
...nemam sa na to pytat, no ja nechcem jednoznacnu odpoved :hehe: staci mi naznacenie :)
 
vsimol som si, ze ziaden hrac nema to 4. ocenenie (este som aspon takeho nevidel)
teda predpokladam, ze to bude za dosiahnutie 99.lvl :)
mam dobre tusenie ???
///napadla ma este moznost, ze za vsetky splnene Q :hehe:
...nemam sa na to pytat, no ja nechcem jednoznacnu odpoved :hehe: staci mi naznacenie :)

JA VIEM CO JE TO 4 OCENENIE JEDEN HRAC MOJOM MESTE TO MA

sfs.png

:lol3::lol3::lol3:
 

DeletedUser

Hosť
nemáš dobré tušenie :)

Tých ocenení je hrozne veľa, skús si pozrieť profil hocijakého hráča a tam kliknúť na obrázok postavy - to čo sa ti rozvinie, to je všetko na ocenenia a je tam viac stránok :)

A prečo majú teraz všetci najviac 3 ocenenia?

je to jednoducho preto, že ocenenia triedy "dobrodruh" sa po tomto update museli pridať automaticky z dôvodu toho, že sú hráči, čo majú splnené už všetky questy a nemohli by ho teda získať. Ostatné ocenenia získaš postupne počas hry (ak môžem spomeniem napr. za bitky o pevmosti :) ).

A čo sa týka toho ocenenia za modlenie, tak nech ste sa doteraz odmodlili XY hodín, až od teraz sa vám to začne rátať, čiže ak sa teraz pomodlíš tak až teraz získaš to ocenenie, pričom by si ho podľa dobrodruha už dávno mal mať

Dúfam, že som ti to vysvetlil dostatočne :)
 
Hore