Verze 1.22 - Otázky a odpovědi

DeletedUser1744

Hosť
Ahojte. Ja cez tie medaily nevidim, kto je teraz aka postava - ci dobrodruh alebo duelant, ci muz alebo zena. Je to iba u mna tak alebo aj u vas? A da sa to nejako napravit?
 

DeletedUser

Hosť
Mam otazku, to znizenie ucinnosti reflexov a huzevnatosti sa malo zmenit o 25%. Teda ak tomu spravne chapem, ked by hrac nemal ziadne reflexy ani huzevnatost a ja by som mu ubral ranou 200 zivotov, s jeho huzevnatostou a reflexami mu uberiem minimalne 50 zivotov?
pokial mi nieco zasadne neunika, ano, tak by to malo byt
Neviem ako u vas, ale mne sa nezda, ze by sa znizil vplyv reflexov a huzevnatosti o 25%, skor o 15% :)
zatial som nemal tu cest duelovat vela hracov s odporom, takze neviem posudit... na zaklade coho to vyvodzujes?
 

DeletedUser

Hosť
Zvycajne davam so svojou vybavou zasahy 150 - 230. Vcera som siel na reflexanta s rovnakou vybavou a uberal som mu 22 - 36, co vychadza skoro presne 15% :)
 

DeletedUser

Hosť
eh, počkajte tú dovolenku som nepochopil, to keď pojdem preč od PC dám si na Weste dovolenkový režim, nikto ma nemôže zduelovať a keď sa opäť prihlásim zruší sa mi, bez toho aby som musel nejaký čas počkať? :D
 

DeletedUser

Hosť
* Tvoj účet nebude vymazaný z dôvodu neaktivity.
* Po 24 hodín ťa nemôže nikto duelovať.
V salóne sa ukáže "Dovolenkový režim".
* Nemôžeš sa na tento účet už viac prihlásiť.
* V radnici budeš mať pri prezývke modrú bodku.


Dovolenkový režim môžeš byť ukončený kedykoľvek normálnym prihlásením, alebo skončí automaticky po dvoch mesiacoch.

Takze ked si nastavis Dovolenkovy rezim tak ta nemozu duelovat, akonahle sa vsak prihlasis tak sa ti tento rezim zrusi. Aj ked druhy bod *Po 24 hodín ťa nemôže nikto duelovať je trosku zavadzajuci.
 

DeletedUser2779

Hosť
nove medaile az 15

nasla som na the west.net rozne ine medaile ale moj preklad je strasny ale vyrozumela som

spaci set
ak spite 16hodin v hoteli tak strieborna medaila
ak spite v hoteli 24hodin tak zlata
neviem ci vkuse -nepretrzite

ak dostaviate mesto,budovu alebo 200bodov zo stavania tak medailu

ak branite a utocite na pevnost tak medailu
ak ubranite ,dobyjete mesto tak medailu

pozrite si originalnu stranku aj s obrazkami
http://forum.the-west.net/showthread.php?t=26744
 

DeletedUser

Hosť
Takze ked si nastavis Dovolenkovy rezim tak ta nemozu duelovat, akonahle sa vsak prihlasis tak sa ti tento rezim zrusi. Aj ked druhy bod *Po 24 hodín ťa nemôže nikto duelovať je trosku zavadzajuci.

Áno, je pravda. Je tam zlý preklad.

Originál

After 24 hours you cannot be dueled anymore
It shows "vacation mode" in the saloon.

Takže by to malo byť:

Po 24 hodinách od aktivovania dovolenky ťa nemôže nikto duelovať.
V salóne sa ukáže "Dovolenkový režim".
 

DeletedUser2779

Hosť
nie dala som si to do prekladaca a je to za 16 hodin nepretrziteho spanku a za 24 hodin ci je to po dovolenke to sa tam nepise pozrite si priamo ten link je to stou nocnou capickou ale moze byt ja to vyskusam zajtra
 

DeletedUser

Hosť
nie, klikni si v postave na obrázok a tam sa ti zobrazí všetko :grin:
 
Hore