Viacero miest pri sebe

DeletedUser198

Hosť
no neviem :) všeobecne onlajnovky sú zväčša preplnené nevybúrenými tínedžermi, ktorí využívajú prémia v hrách na ukázanie toho, akí sú drsní :--)

pravda,lenže hráči/deti,batoľatá,tínedžri/ chcú byt vždy v TOP15,a duelmi sa tam veľmi neprepracujú,ale nájde sa aj pár chorých myslí,čo to pôjdu cez duely,no väčšina má sčítané buildy na dobrodruhov,vojakov,ktorý su zameraný hlavne na exp z prác :)
 

DeletedUser

Hosť
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6| 7 | 8 | 9 | 10 |
| x | x | - | - | - | - | - | - | - | - |A
| x | x | - | - | - | - | - | - | - | - |B
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |D

chlapikov je naj :D:D
 

DeletedUser2397

Hosť
toto čo si teraz napísal sa volá, že spam...

Inak Ice, pekný nápad :)
 

DeletedUser

Hosť
ja s tým súhlasím ale nebude náhodou na tom servery ten update s nugetami?
ak ano tak sa to neoplati lebo bude nejake mesto plne nugetakov a cely svet proti nim a aj tak budu vyhravať (myslim kupovanie schopnosti a take veci)
inac super napad ja by som navrhoval v strede mapy
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6| 7 | 8 | 9 | 10 |
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |A
| - | - | - | - | x | x | - | - | - | - |B
| - | - | - | - | x | x | - | - | - | - |C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |D
aj tak pojdu vsetci na vychod a bude to zas o tom istom : naj mesta budu na vychode kde bude plno a kazdy si tam bude robit co chce a smerom na zapad budu vznikat aliancie aby udrzali tempo s vychodom a nakoniec vzniknu velke boje medzi mestami a alianciami a cele sa to dokomoli a kazdy si bude robit co chce co vyrazne znizuje hratelnost:grrr:
 

DeletedUser

Hosť
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6| 7 | 8 | 9 | 10 |
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |A
| - | - | - | - | - | x | - | - | x | - |B
| - | - | - | - | - | x | - | - | x | - |C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |D

Niečo ako dva gangy - keĎ budú tie aliancie :D
 

DeletedUser

Hosť
POZOR tie mestá pri sebe mali byť za účelom bližšej dostupnosti an duely a boje, žiadne spojenectvá tam doteraz plánované niesu, takže tak to aj berte, ide o to aby sme sa tam dali v čo najväčšom počte za účelom bojov a duelov, v čo najkratšom čase,, a nieže pôjdem tri hodiny na boj.

V žiadnom prípade ani nebudem, potom neskôr brať spojenca, dva alebo tri sektori ďalej, preto na to rozmiestnenie upozorňujem už teraz.

Ja sa potom nebudem trepať spojencovi brániť každý večer pevnosti a budem len 6 hodín cestovať tam a naspäť. Tak to dúfam, nehrozí:).

čiže neberte to ako spojenectvo,a le ako boje na ktoré budete vždy stíhať a duely na ktoré nebudete musieť čakať dve hodiny a podobne!!!

Konečné rozmiestnenie je tu:

| 1 | 2| 3 | 4| 5 | 6| 7 | 8| 9 | 10|
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |A
| - | - | - | - | - | - | - | - | x | x |B
| - | - | - | - | - | - | - | - | x | x |C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |D
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím, že je to skvelý nápad. Aj keď som mesto založil o sektor nižšie.
 

DeletedUser2943

Hosť
dobre už si sa rozhodol, ale prakticky to teraz bude ako na všetkých svetoch. stejne sa v týchto sektoroch vždy sústredili najsilnejšie mestá. Tam si proste nebudete hrať na svojom piesočku lebo tam bude more iných silných.
Najlepší nápad bol podla mna u mesta duchov.
Navyše to má obrovskú výhodu - skoro každý hráč tam aspon raz príde a má u seba vela penazí. A teraz sa už nedueluje v meste ......:p
 
Hore