Vianočná herná udalosť

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Tu si môžete popísať o vianočnej hernej udalosti, ktorú pre Vás pripravilo Innogames :)
 

DeletedUser4779

Hosť
Neviem, či som tejto udalosti správne pochopil, tak sa spýtam:
- Tých 10 darčekov bude pre každého hráča zvlášť alebo to bude pre všetkých a budú o to musieť ľudia súperiť?
 

Deleted User - 4

Hosť
Každý hráč bude mať možnosť si rozbaliť 10 darčekov, ktoré sa dajú kúpiť za doláre alebo za nuggety. Tie najdrahšie darčeky za doláre budú mať aj veľkú šancu na to, že budú obsahovať vzácne veci.
 

DeletedUser

Hosť
som zvedavá na tie ceny tých darčekov :D či už v dolároch, alebo v nuggetoch

inak - je to asi nepravdepodobné - ale budú sa dať tie darčeky predávať?

a tiež som zvedavá, či sa bude dať ten darček "odložiť" na neskôr, keď sa prípadne došetrí...

ale nápad sa mi páči
129.gif
 

DeletedUser

Hosť
Sa mi paci ako musi Linteo uvadzat velkolepo tieto novinky hoci su to uplneeeeee frasky:--).

Je to holy nezmysel, dalsi sposob ako vylakat nugety pre nenazrane INNO, ktore stale nema dost. Uvedomte si to. Urcite si nekupujte nic za nugety, nestoji zato podporovat tuto hru realnymi peniazmi. Radsej prispejte ludom ktori to potrebuju. To je samozrejme len moj nazor a rada;)
 

DeletedUser

Hosť
Tie najdrahšie darčeky za doláre budú mať aj veľkú šancu na to, že budú obsahovať vzácne veci.
Tak ja som ochotny v takomto pripade dat za to nejake nuggety ale podla toho kolko lebo za normalnich okolnosti len tazko najdem vzacnu vec...
 

DeletedUser

Hosť
Urgo má pravdu, určite si balíčky nekúpim za nuggety, iba v tom prípade, že na ne budem mať doláre v hre, inak to nemá zmysel. :D

________________________________________
+ formulácii môžu tam byť aj drahé veci napr. kľúč 3. moc neverte, pretože drahá vec sú aj jimove roztrhané nohavice, pretože svietia, alebo drahá čiapka, pretože je "drahá", ako vždy je tam len tá mizivá šanca, že nájdete niečo super spešl
 

DeletedUser

Hosť
darčeky

Aká je šanca ,že najdem najviššie rady svietiacích vecí?
Totiž nieje ích veľa v hre. A taká šabla generála grenta sa nedá zohnať a ani boonová sekera. Ako mám spraviť zbierkové predmety?
A svietiaci pištolový opasok ? Vraj, len ktosi počul, že ktosi povedal , že jeho znami ho niekde videl.
Tak budú aj tieto veci?
A koľko nugétov bude treba použiť , aby som mal v truhle niečo iné ako figarovú britvu?
Ďakujem za odpoveď

Burko.
 

DeletedUser

Hosť
Ak by si čítal čo Linteo napísal vedel by si čo v darčekoch môžeš nájsť.
Každý hráč bude mať možnosť si rozbaliť 10 darčekov, ktoré sa dajú kúpiť za doláre alebo za nuggety. Tie najdrahšie darčeky za doláre budú mať aj veľkú šancu na to, že budú obsahovať vzácne veci.

Aká je šanca že nájdeš nejakú svietiacu zbraň zrejme okrem majiteľov hry (Innogames) nikto nevie a zrejme ani vedieť nebude, koľko bude jednotlivý darček stáť sa dozvieš 22.12 ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore