Vianočná herná udalosť

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Celkovo to dopadllo fajn :)

Po Buffalových chráničoch som ešte čosi skúsila:

boones_axe.png
Sekerka uja Boona

pistols_fine.png
Pištoľový opasok uja Tilghmana

ammo_fine.png
Nábojový opasok kalamitnej tety Janky

:xmas1 Ho ho ho

a ešte aj modrú gebudzinku na znulovanie rozdelenia schopností, ktorá sa bude pekelne hodiť až nájdem ten "milý" 3. kľúč
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Urgo, Etox máte pravdu. Za ten najdrahší darček, by si dal 35€ a potom by si banoval, lebo tú hru by si za chvíľu prestal hrať. Samozrejme s výnimkou závislých dospelých.
Nechápem tých ľudí, čo na to nemajú rozum. OMG veď sú dospelí.
 

DeletedUser5175

Hosť
Urgo, Etox máte pravdu. Za ten najdrahší darček, by si dal 35€ a potom by si banoval, lebo tú hru by si za chvíľu prestal hrať. Samozrejme s výnimkou závislých dospelých.
Nechápem tých ľudí, čo na to nemajú rozum. OMG veď sú dospelí.

Pozry sa nemas velky level nepresiel si si 3 roky hrania hrou kde si tuzil po takich veciach aspon ze inno nam ich spistupnilo ,, sak ak sa ti nepaci si ich kupovat nemusis nemas to nikde napisane :) ja som tuzil po boonovej a mam ju a nelutujem :) ked ta tato hra chiti a budes ju hrat dlho tak uvidis ze aj ty si kupis raz :)
 

DeletedUser

Hosť
Nechápete, zoberme si to zo všeobecnejšieho pohľadu. Túto hru INNOGAMES založilo nie žeby nemali čo robiť, oni potrebujú zarobiť. My hráči sme ich zákazníci. Takže oni nás potrebujú, lebo keby sme tu neboli nemajú z toho nič a hru môžu stiahnuť. Lenže sme tu a túto firmu to veľmi teší, ale nestačí tu len byť treba si túto hru platiť. To znamená že my máme z tejto hry vlastne také demo. demo mnohým hráčom stačí lenže keď si kupujem prémium dávame tým ostatným možnosť hrať. Takže by som nepodceňoval tých ktorí si kupujú prémia a iné výhody. Zas na druhej strane je to len zábava a vraziť 5O Eur do zábavy je celkom dosť...ale je dobré keď si každý na to vytvorí svoj pohľad
 

DeletedUser

Hosť
Dokedy sa dajú kúpiť tieto darčeky ešte ?
Platí akcia už len do dnešnej polnoci, či ešte aj zajtra ?

Btw. InnoGames opasok
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj. Rád by som chcel poďakovať všetkým, ktorí pomáhali vytvoriť The West. Pretože taký ľudia ktorí sa na prácu nevykašlú sú najlepší a myslím si že na The West pracovali nie dobre ale priam dokonalo. Proste skvelí ľudia. A samozrejme chcem pozdraviť aj všetkých hráčov The West. :)

Z pozdravom: patrik2600
 

DeletedUser

Hosť
Za tie peniaze sa to neoplati ja som kupil za 1000$ a dostal som : susienku 20 bodov zdravia.:xmas6 :slovensko:
 

DeletedUser

Hosť
Za tie peniaze sa to neoplati ja som kupil za 1000$ a dostal som : susienku 20 bodov zdravia.:xmas6 :slovensko:

nemas byt preco smutny ja som rozpredal svoju zbierku,do truhlic som investoval stovky tisic dolarov a desiatky eur a ziskal som same hluposti ktore kupis bezne v obchode a napr premiova truhlica zlaty osol ktoreho budem mat 2 krat :D ked som tu truhlicu zbadal mal som chut vyskocit z okna :--) ale co uz svet ide dalej a poucil som sa nikdy viac si podobnu vec nekupim

 

DeletedUser

Hosť
Pokúpil som pár truhiel a celkovo som našiel:
-Boonovu sekeru
-Mušketa
-Hnedý Stetson
-Drahá látkový bunda
-Precízny Schofield revolver
-Nebrúsený smaragd
-Drahé slabé chrániče nôh

!!!!! som nadmieru spokojný a to som minul iba 275 nuggetov a 5000 dolárov - tak sa to robí :)
 

DeletedUser

Hosť
A teraz si predstavte, aké to bude po skončení tejto akcie na svetoch.Napr. na svete 2 som videl asi 4 ľudí s Howdachom a asi 3 so zlatým tomahawkom.A predstavte si keď vás hráč s touto zbraňou vyzve na duel...
 

DeletedUser5507

Hosť
som si kupil 2 truhlyce a bolo v nich toto a lenov peperbox :D




Uploaded with ImageShack.us

chcel by som aby tato Vianocna herna udalost trvala aspon do 10 januara 2012 :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore