Vianočná herná udalosť

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ehm, to nie je to čo on písal po nemecky :) však len napísal čo mu oni odpísali ;)
 

DeletedUser244

Hosť
ja viem....bolo to myslene tak ze ta nemcina musela byt kuzelna ked tomu nerozumeli :p
 

DeletedUser

Hosť
Alebo sa len hrajú na tých čo nerozumejú aby nemuseli nič riešiť ;)
 

DeletedUser

Hosť
Čo sa týka tej správy, ja som písal tiež sťažnosť keďže dnes som si z unikátnej truhlice zaslpžil nábojový opasok Calamity Jane. Vysolil som za to 2 miliony .. a z prveho darčeka kde bol jeden poklad som dostal vianočné sánky. Čo ma nútilo vyskočiť :D Zbytočne by kamarát písal na support ohľadom tej truhlice a coodyho diky, keď to napíše Black Son, téma sa automaticky zavrie vďaka Kozmiczovi :) takže pokiaľ tam nebude niekto kto mi konečne napíše odpoveď k otázke, skoda času písať tam :) Inak mi ku opasku ešte vypadla šabľa Generála Granta :))
 

DeletedUser

Hosť
Bohuzial, na slovensky support budes zbytocne pisat, oni s tym nemaju nic spolocne a ani ta nemozu nijak odskodnit. Mozes sa akurat obratit priamo na firmu INNOgames, tu s tym nikto nic nespravi.
 

DeletedUser

Hosť
A čo by ste chceli písať na support ? Že ti náhodou nevypadlo to, č si si prial? Mne vypadli z toho za 2000 nuggetov Kolt Wyatta Earpa a Athosov fleret. To sa mám ako tiež sťažovať, že athos je bra, nech mi vrátia nuggety ? :D
 

DeletedUser4891

Hosť
No tak takto, z tých najlacnejsich balickov,kaps,truhliciek,igelitiek a podobneho balastu mi vypadli iba smeti, nejaky marcipanovy zemiak, uhlie a podobne. Ale z tých prémiových som bol spokojný, dlho som váhal či do toho zainvestovať a nakoniec mi z troch prémiových a jeden nejakej okovanej vypadla Šabla generála Granta, Chrániče nôh Billyho Kida, Ľanové nohavice williama mastersona a pštros
 

DeletedUser

Hosť
Etox nevieš zrejme o čo ide :) ide o to, že máš písane v unikátnej truhlici že nález nad 10 000 a dostaneš coodyho dorážkovú díku? .. šak zapnem mozog a vidím, že totálny nezmysel ... som si kúpil darček za 1000 nugiet.. dostal som sane :D Kúpil som predposledny za 2000 nugiet dostal som opasok calamity jane a šabľu generála Granta.. Obávam sa kúpiť posledný..:odJackNoface:
 

DeletedUser5175

Hosť
InnoGame to skorej urobila pre seba ... je to trochu blbe v truhliciach za do 1000 nugeov nic nebolo mal som vsetky,, v tej za 1000 nugetov som mal dobru vec Boonovu , a v tej za dva somariny je to jak taky chitak takze 3 za 3000 uz nechem ...
 

DeletedUser2672

Hosť
Po polnoci mi už ikonu nezobrazuje. Znamená to, že akcia sa predčasne skončila, alebo len vývojári spravili chybu pri prechode do nového roka?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore