Vianočná herná udalosť

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser521

Hosť
problém neni cena v nugetoch, ale v dolároch
vysoké ceny v dolároch dali naschvál, aby jedinou možnosťou kúpi boli nuggety.
nepoznám takého, čo má len tak 1 mega. ak aj má, tak ich získal vďaka prémiu.
takisto si lahšie zaplatíš 2000 nugetov ako zarobíš 1,5 milióna
 

DeletedUser3733

Hosť
Keďže som nebol moc spokojný s tým čo som dostal z tých lacnejších darčekov, som sa rozhodol, že skúsim ešte kúpiť dve okované truhlice za 200 nugetov a rozhodol som sa ich otvoriť až na Vianoce, tak som aj spravil.
V prvej som dostal krátke nohavice Irvinga Washingtona a v druhej Youngerov revolver, takže za tých 200 nugetov si myslím, že celkom v pohode, aj keď z prvých darčekov som bol dosť frustrovaný :ehmehm:

PS: súhlasím s etOxom, pretože už aj tak po svetoch behá veľa hráčov so zlatými koltami a šabľami, tak si nechcem predstaviť ako by to vyzeralo, keby to bolo lacnejšie
 

DeletedUser3241

Hosť
oj :( za otvaranie okienok je zase loteria ?? ja by som radsej toho rudolfa
:(
 

DeletedUser

Hosť
Linteo tým, že im sem dávaš linky na INNO priamo čo dosiahneš ? Dobre vieš, že jedno veľké nič ! Nepísal som tam len raz a odpovede typu "ďakujeme za vašu pripomienku bla bla bla" ma nebavilo čítať a ty dobre vieš, že takto odpovedajú každému, registrujú len podnety od vás správcov hry v danej krajine :) Tak nedávaj ruky preč, keď sa Ťa to dotýka
 

DeletedUser

Hosť
ja som riskol tie okovane a na bufale sa mi poštastili lanove nohavice williama mastersona a šabla generala granta,z coho som bol mierne prekvapený a velmi potešený,ak by niekto mal zaujem a dal zaujimavu ponuku na vymenu pripadne predaj,pište spravu v hre:xmas10
 

DeletedUser

Hosť
mňa by zaujímalo, ako to bude s tým rudolfom - stále je jediná možnosť ho nájsť v tých prémiových truhlách... a už je pomaly po Vianociach....kedy ho mienia (ak vôbec) dať normálne nejak do hry??????
 

DeletedUser

Hosť
Pozrel som si Nemecké fórum bohužiaľ zatiaľ nikto nevie povedať ako sa dá Rudolf okrem prémiovej truhly získať, pár krát sa tam spomínalo že by mala byť na neho nejaká úloha (Nieje to overené), skúste sa pozrieť sem možno zistíte niečo viac ;) :neisty:

Na cz Colorade som to vydel jednej hráčke sa mi zdá že je 1 alebo 2 v rebričku ale mála ho ak si dobre pamätám za body priateľstva:)

Za body priateľstva za Rudolf určite získať nedá, tá hráčka ktorú spomínaš ho získala z Prémiovej truhličky :)
 

DeletedUser

Hosť
Nie len z prémiovej, dá sa aj z oceľovej získať :)

Myslím že máš na mysli truhlu z názvom "Jedinečná truhla" ktorá sa dá získať za 3000 nuggetiek
energy_premium_toggle.png
alebo 2000000
dollar.png
práve z tejto akcie, síce ma rovnaký vzhľad ako Oceľová truhlica ale sú to 2 rozdielne predmety, tu je popis Jedinečnej truhly:
V tejto truhle nájdeš predmety v hodnote cez 10 000 dolárov.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak ja som už spokojná....mám všetky svietiace veci :xdxdxd:

Tak si to uzi kym sa da, lebo tipujem ze spokojna budes cca 2 mesiace kym neprida INNO do hry dalsie velke mnozstvo zbrani. Tvoje zbierka ti bude na nic A pojde to dookola. Hodia Vam hacik a vy sa ako pirane zaseknete na hacik:)


P:S. Priprav si pekny balicek realnych penazi ak chces pokracovat v zbierkach;)
 

DeletedUser

Hosť
tak ja nie som z tých, čo by šli do extrému :) som kúpila len dve prémiové truhly zo 6 možných :--)
 

DeletedUser

Hosť
Ako ja ti to prajem. Kazdy hra The West inym stylom. Len myslim ze je dolezite na toto upozornovat hracov. Tie zbrane mali byt vzacne dlhy cas ale nebudu. Coskoro budu lepsie a lepsie veci. Samozrejme za nugety.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore