Vianočná herná udalosť

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5175

Hosť
asi je koniec,, ale podla mna by mohlo aj do 2.1.2012 sak je novy rok zajtra a mohly tam dat zlavy :)
 

DeletedUser

Hosť
dokedy

a pisu ze do 6 to ma byt...a dnes hladam balik a kde je?
 

DeletedUser

Hosť
Koniec určite není termín bol do 6.1.2012 stála sa niekde menšia chyba malo by to zasa a všetko v poriadku pokračovať.;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Etox nevieš zrejme o čo ide :) ide o to, že máš písane v unikátnej truhlici že nález nad 10 000 a dostaneš coodyho dorážkovú díku? .. šak zapnem mozog a vidím, že totálny nezmysel ... som si kúpil darček za 1000 nugiet.. dostal som sane :D Kúpil som predposledny za 2000 nugiet dostal som opasok calamity jane a šabľu generála Granta.. Obávam sa kúpiť posledný..:odJackNoface:

jasné, že viem o čo ide ... padla tebe ta dýka z toho balíka ? lebo ak nie, stále sa bavíme na úrovni jedna baba povedala ... chapeš ? niekto si len vystrelí ... no a ?to riziko tam bolo, že ti padnú sánky, truhly sú vždy o randome a aj tu niekto písal, že je presný zoznam vecí, ktoré môžu padnúť, z ktorej truhly ... keby ti padlo niečo tvoje vysnené, držíš ústa ... a ešte si sťažuj, že čo ti padlo ? jasné chcel si zlatý tomahawwk, howdah a INNO opasok ... ale nepadlo no smola, taký je život
 

DeletedUser

Hosť
Ja si idem kupit konečne posledný darček a on mi zmizol :D
Etox, prosím, staraj sa o seba :)
Tak hádam to zasa naskočí, toľko 2 miliony obetujem, a neviete kde e ten zoznam vecí? :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Miestnosť z darčekmi je znova prístupná. :xmas10 :xmas9

Takže môžete z úsmevom nakupovať.
 

DeletedUser

Hosť
prečo sa mám starať o seba ? ked niekto trafí slabinu má byť ticho ? takú ešte nehrali, aby som ja bol ticho ...
 

DeletedUser

Hosť
:xmas1 V balíčku za 1.000 nuggetov som našla Chrániče nôh Buffalo Billa :xmas3
+ 3 sila, + 3 zručnosť, + 3 pohyblivosť, + 3 charizma, + 20 húževnatosť, + 20 vytrvalosť, + 20 reflexy, + 18 nástraha pascí

už sa len dočkať levelu 110
 

DeletedUser2518

Hosť
Ja som tiež na jednom cz svete neodolala a klasicky som dostala to naj z prémiovej truhlice - sánky :xmas8
 

DeletedUser

Hosť
:xmas1 V balíčku za 1.000 nuggetov som našla Chrániče nôh Buffalo Billa :xmas3
+ 3 sila, + 3 zručnosť, + 3 pohyblivosť, + 3 charizma, + 20 húževnatosť, + 20 vytrvalosť, + 20 reflexy, + 18 nástraha pascí

už sa len dočkať levelu 110

tie som dostal v truhle za 200 nuggetov
 

DeletedUser

Hosť
Darčeky

Ak mám povedať pravdu ste to trochu prehnali ! 3000 nuggetov za 3 prémiové truhlice a unikátnu truhlicu :omg: :Oo veď to vás víde : 48 € !!!! ( aspoň myslím ) a ako má nazbierať hráč 2000000 dolárov na the west ? To musí byť riadny hacker a cheater alebo neviem čo aby to mal na účte !!!!
 

DeletedUser1722

Hosť
ja som v tých za 200 negetov mal hernandov meč, sacajaweine nohovice a potom už len obyčajne veci na iných svetoch ako drahý stetson 2x...a mal som v jednej taške aj sušienku ...neviete načo je ?... len tak na okrasu :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore