Voľná debata o všetkých úlohách

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
čiže dáš si kyticu a duel na hocikoho a ti napíše že duel neprebehol hej? to je fakt na censored!
 

DeletedUser2929

Hosť
3O minút... Ale niektorí našli aj pri 1O minút, asi je to o šťastí... Ja si však myslím že 3O minút je taký ideálny čas :)
 

DeletedUser

Hosť
dával som 10 minútovky ale nič ale na prvú 30 minútovku som ju našiel.. To ju nájdem hneď tri krát po sebe? či nie
 

Deleted User - 185438

Hosť
Taká blbá otázka, ale musím vyzvať len hráča opačného pohlavia, alebo to môžem dať hocikomu.
 

DeletedUser1850

Hosť
Musím teda nájsť tu kyticku 3x? A musím dať tú kyticu vždy inému hráčovi?
 
Musíte nájsť tri kytice pri zbere bobulí (stačia 10 minutovky a na Arizone 5 minutovky). Potom si treba nasadiť kyticu namiesto zbrane a vyzvať alebo nechať sa vyzvať niekým,čo ma tiež namiesto zbrane nasadenú kyticu a po nejakých 30 sekundách zrušiť ten duel. A takto to môžete zopakovať maximálne 3x,lebo viacej kytíc nenájdete :) To je všetko a áno mám to overené,lebo už to mám pol dňa splnené :)

Za jeden duel dostanete xp a jeden bod do schopnosti zdravie

A môže to byť stále ten istý hráč.
 

DeletedUser2889

Hosť
Musíte nájsť tri kytice pri zbere bobulí (stačia 10 minutovky a na Arizone 5 minutovky). Potom si treba nasadiť kyticu namiesto zbrane a vyzvať alebo nechať sa vyzvať niekým,čo ma tiež namiesto zbrane nasadenú kyticu a po nejakých 30 sekundách zrušiť ten duel. A takto to môžete zopakovať maximálne 3x,lebo viacej kytíc nenájdete :) To je všetko a áno mám to overené,lebo už to mám pol dňa splnené :)

Za jeden duel dostanete xp a jeden bod do schopnosti zdravie

A môže to byť stále ten istý hráč.

ako vyzvem ho na duel a duel sa bude konať napr. za 10 min. tak v čase 9:30 ho mám zrušiť? (už mám 2 kytice a ešte jednu a aj kamošovi som povedal nech nazbiera,heh zbierame ich na tom istom mieste práce xD)
 

DeletedUser2929

Hosť
Môžeš ho zrušiť aj po 10 sekundách ;)

P.S.: Áno, je to odskúšané
 

DeletedUser

Hosť
ja som ho zrušil po 2 sekundach a aj to šlo, takže stači zadať a zrušiť
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore