Voľná debata o všetkých úlohách

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2929

Hosť
Tak buď rád že máš nejaké skúsenosti navyše a + 30 bodov zdravia (45 ak si vojak) = potom to už nepokračuje

P.S.: Áno, je to overené dôveryhodným zdrojom
 

DeletedUser

Hosť
Musíš ísť k mestu duchov ktoré je úplne v ľavo hore ( na mape )
 

DeletedUser

Hosť
kytica

nevie mi tu niekto povedat naco je kytica? alebo ako sa pouziva?
 

DeletedUser

Hosť
ľudia môžem sa spýtať že keď štopkám ponožky tak ponožku môže nájsť iba zelenáč či všetky druhy postáv ?
 
ľudia môžem sa spýtať že keď štopkám ponožky tak ponožku môže nájsť iba zelenáč či všetky druhy postáv ?

o tých ponožkách máš niečo tu :)

http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=13240

citát od hráča Rekimaru:

naj záhada je kam mizne jedna ponožka z páru ak ich dáte do práčky.

vždy ma zaujímalo či pri žmíchaní nevzniká nejaká časopriestorová diera lebo o try prania neskôr sa záhadne tá stratená ponožka nájde

Záver je že ju nakoniec predsa len nájdeš :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
nič tam neni ! to neni žiadna záhada ja sa len pýtam či ju môže najsť iba zelenáč alebo každý do riti
 

DeletedUser

Hosť
Ja ich hľadám len pri práci pretože tu úlohu som nikdy nedostal
 

DeletedUser

Hosť
Mám problém,"zasekla som sa na Polane kde som mala odovzdať rýľ,a nejaký duel,potom u šerifa úlohu na Polane som nenašla nič žiadne zadanie,aj keď všetky veci mám,aj komplet mapu som mala nasadenú nič chodila som hore dole,skúšala všeličo a nič nepomohlo,ak by mi vedel niekto poradiť ďakujem,pekný večer!:ninja:



takže máš úplne všetky veci? ak áno tak bud možno bude bug... ale pred tým bola ešte jedna úloha u Henryho, ktorý ti dal papier na ktorom je zoznam vecí čo treba... a to toto: 3x dynamit, rýľ, krompáč, batoh, teplé jedlo, fakľu a volský záprah, keď si to splnila na mape sa ti zobrazia 4 miesta kde pokračovať, choď na všetky okrem poľany... čiže: Jaskyňa, Útes a Rieka... keĎ toto obehneš choď na Poľanu a tam môžeš pokračovať...
 

DeletedUser6280

Hosť
takže máš úplne všetky veci? ak áno tak bud možno bude bug... ale pred tým bola ešte jedna úloha u Henryho, ktorý ti dal papier na ktorom je zoznam vecí čo treba... a to toto: 3x dynamit, rýľ, krompáč, batoh, teplé jedlo, fakľu a volský záprah, keď si to splnila na mape sa ti zobrazia 4 miesta kde pokračovať, choď na všetky okrem poľany... čiže: Jaskyňa, Útes a Rieka... keĎ toto obehneš choď na Poľanu a tam môžeš pokračovať...


mám všetko ale na Polane neni nič...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore