Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

Deleted User - 4

Hosť

DeletedUser

Hosť
:(

2 vankúše po sebe z oceľou okovaných truhlíc :odJackNoface: a ostatné samé bl..:omg: už ma to doslova hnevá.:grrr:
 

Deleted User - 4

Hosť
2 vankúše po sebe z oceľou okovaných truhlíc :odJackNoface: a ostatné samé bl..:omg: už ma to doslova hnevá.:grrr:

Ja by som si radšej našetril na prémiovú, to sa viac oplatí. Trvá to ale dlho no.

Inak SevenLands je stále iba nemecká verzia. Bude aj v iných jazykoch, lebo tá hra existuje už dosť dlho.:)

Nebude, Sevenlands sa zrušilo :/ Škoda, dobrá hra, ale krátka hrateľnosť.
 

DeletedUser

Hosť
Linteo, to sa dá očakávať, že to bude podobne a ta mapka nieje jedna niekde som ich videl viacej a pozeral som aj cz fórum tam som niečo zistil. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som si radšej našetril na prémiovú, to sa viac oplatí. Trvá to ale dlho no.

To bolo za nuggety mal som tam presne tieto veci:

* 2x Vankúš
* Drahá kožená bunda
* Drahý plášť
* Drahé jazdecké čižmy
* Opasok Johna Butterfielda s vlnenou prackou
* Drahé nohavice s mäkkými chráničmi (Tie budem potrebovať, jedine za tie som rád :D)
* Drahé indiánske nohavice
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tiez hram FoE a strasne sa mi to paci :) Sice je to len beta verzia, takze je to este dost zabugovane (grafika, hratelnost), ale inak je to super. Akurat co mi tam chyba je moznost otacania si pohladu (neviem ci to tam fakt nie je zabudovane, alebo to ja neviem robit :D ). Ale mam na to teraz malo casu, buduci tyzden maturita, tak sa drtim :ocikru:
 

Deleted User - 4

Hosť
Linteo, to sa dá očakávať, že to bude podobne a ta mapka nieje jedna niekde som ich videl viacej a pozeral som aj cz fórum tam som niečo zistil. :)

A čo si tam zistil, napíš aj tu, to by ma naozaj zaujímali tie ďalšie informácie :):):)

Kedy sa uskutoční UpDate 2.0? :)

Až bude hotový :) Predpokladám, že to bude trvať pár mesiacov, kým to bude všetko hotové, možno na jeseň.
 

DeletedUser4451

Hosť
2.0 nuda, foe nuda... kedy sa inno ustedria na novu seriu svetov, za rok 2012 zatial nevidim ani jeden, to na tu 2.0 naschval cakaju? Lebo ked im pojde tak rychlo ako migracia ktoru skusaju uz dlho tak to vidim nasledovne.. migracia koniec leta, 2.0 - 2013 a novy svet februar
 

Deleted User - 4

Hosť
falošná zlatá puška či youngerov revolver, že sa odtiaľ oplatí? No neviem, možno máme rozdielne názory... :odJackNoface:

Sú tam veci, ktoré sa nedajú získať odinakadiaľ, napr. sob a raritné veci. :ocikru:

Keď sa ti nepáči, nekupuj si ju :)

2.0 nuda, foe nuda... kedy sa inno ustedria na novu seriu svetov, za rok 2012 zatial nevidim ani jeden, to na tu 2.0 naschval cakaju? Lebo ked im pojde tak rychlo ako migracia ktoru skusaju uz dlho tak to vidim nasledovne.. migracia koniec leta, 2.0 - 2013 a novy svet februar

Som si všimol, že ako naša komunita opakuje cudzie slová, ako je migrácia, alebo migračné cesty. Je to proste presun postáv, alebo presúvanie, ale to je asi dlhé slovo :D Ešte dobre, že stále používate predmety a nie "itemy" :)

My už máme určitú predstavu o presunoch, konečne vám ju môžem aj napísať:
Zo svetov sk2 až sk5 by sa mohli dať presúvať postavy do sveta sk 1 a Arizony :)

Nový svet, tak to už je niečo iné, zatiaľ k tomu nenapíšem nič.
 
Hore