Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

Takže dnes ráno som po 11 hodinách hrania, skončil svoju púť na speed svete. Dosiahol som level 81 a 15 miesto v celkovom rebríčku. Nazbieral som inventár v hodnote 1M (http://tw-calc.net/?page=inventory-import&x=696e76656e746f72792d77342d3437313438) a viac ako 400k dolárov. Bolo to na mňa až moc rýchle lebo som za tým presedel celý deň, stále klikať na 15s práce a dopĺňať motiváciu je trocha nuda. Aj tak som sa dostal celkom vysoko (15 miesto, som aj v sieni slávy), ale moc ma to už nebavilo. :)

[SPOIL]
FuSewmS.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
pekné marcus..len škoda toho účtu, ked si nad ním toľko presedel :)

ja tam nemôžem zohnať koňa :/
 
Áno, to máš pravdu, ale s väčším levelom môžeš spraviť viac úspechov a splniť viac úloh, Budeš mať viac schopností, môžeš robiť duely a aj boje pre tie úspechy. Môžeš mať aj lepšie oblečenie čiže budeš v bojoch aj dueloch lepší. :)

Tak ten jeden deň ma nezabil.. Druhý by už možno hej. :D Škoda skôr postavy ako účtu, účet tam mám kvôli tomu, že som beta tester Amichatky. Mr. Nuggeťák, dám ti Quortera na trh za predajku, napíš mi tam správu :)
 

DeletedUser

Hosť
Na Ari to je klasika :) tento rok som 2x videl zapnutý aj salón 3 ..... :) a ak ma to hodí do salonu dva tak max. tam je 20hráčov :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Čo je zlé na fyzickom pohybe? :p

Treba sa hýbať, je dobré počasie, ja každý deň cvičím a počas týždňa si nájdem čas na bicyklovanie, volejbal a futbal. :)

Blázni, blázni everywhere! :D

Ale nie. Ja si tu na prázdninách tiež často bicyklujem po meste. :) Je to taký fajn relax, a toto mesto je veľmi zaujímavé, objavujem. :)
 
Hore