Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser

Hosť
A ty si myslíš že inno čaká že to budeme kupovať za dlhopisy? ;)
 

DeletedUser2929

Hosť
Musím sa vám pochválit :happy1:

Momentálne, kým každý týždeň na Texase odklikávam výrobu (mojím súčasným cieľom je dokončiť remeslo, 650/650) som sa pustil do Zberateľa obrázkov.
Práve dnes som si nechal za nazbierané produkty u kamaráta vyrobiť 20 gobelínov, že snáď postačí. A nebudete mi veriť, keď som gobelíny začal otvárať... prvé tri boli každý iný, to som chápal. Hlavou mi prebleslo, že šanca na ďalší iný obrázok je už nižšia ako šanca na rovnaký. Štvrtý gobelín a štvrtý obrázok. Super, z tých 16 zostávajúcich gobelínov bude snáď aspoň na jednom ten posledný obrázok. A hneď na piatom gobelíne piaty obrázok! Päť gobelínov, päť obrázkov, jeden úspech! :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
všetko je to len a len o pravdepodobnsti :1 - 100% (5/5)
2 - 80% (4/5)
3 - 60% (3/5)
4 - 40% (2/5)
5 - 20% (1/5)
čiže lukhas ako mi všetci ostatný máme pravdepodobnosť že nám padne z 5 pokusov 5 rôznych obrázkov 120/3125 čo je 24/625 (3,84 %)
kto by tomu nechápal nech mi pošle súkromnú správu ja mu to vysvetlím.

Blahoželám lukhas :)
 

DeletedUser7318

Hosť
To si mal ozaj šťastie- aj zbieram obrázky a mal som problém s kolalokovou limonádou... asi 70 som musel otvoriť , aby som mal všetky a našťastie mi to vyrábala kamoška , tak ma to nestálo moc. Ale mal som už aj ja šťastie pri jednom , že mi z 8 otvorení padli všetky.
 

DeletedUser2929

Hosť
Kúpiť jednu vec za 350k a o pár dní ju predať za 1,5M. No povedzte, nelepí sa mi šťastie na päty? :happy1:
 

DeletedUser2929

Hosť
Pôvodne mali poslúžiť na výmenu, ale nakoniec sa to celé vyvinulo inak. A nie zrovna najhoršie... :)
 

DeletedUser7778

Hosť
ale to zas nie, Lukhas to chcel za oveľa viac, ja som si vypýtal tak málo
 

DeletedUser2929

Hosť
Veru, aspoň že som tých 50k zjednal hore, lebo to by som mal zo seba naozaj zlý pocit... ešte raz Ti ďakujem, Johan :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser842

Hosť
Ahá, no dobre, prajem ti to Lukáš. :)

Ja robím stále reskilly a akosi mi došli $ a ani nemám ich ako zarobiť, len z práce, musím pracovať ako otrok. :D
 

DeletedUser842

Hosť
No, ozaj, ja som kováč, poraď mi ako by som mohol zarobiť $ a popritom duelovať, sem-tam práca.
 

DeletedUser

Hosť
jednoducho :nech za teba robia iný čiže kupuj lacno produkty na trhu a rememselné výrobky predávaj o trošku drahšie (aj len keď zarobíš 100 dolárov na jednom a za deň ich vyrobíš 50 - dá sa to nakoľko používaš cudzie produkty tak to máš 50 K / deň :))
 
Hore