Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser

Hosť
Je nejaká možnosť aby mi pri tomto ignorovalo veci zo súprav a neukazovalo mi ich? http://prntscr.com/6om5su
lebo na novom svete by som rád hral bez súprav lenže mi ich pýta skoro na každú prácu censored
 

DeletedUser10936

Hosť
V úspechoch v rubrike "Dobrodružstvá" som našiel úspech "vyprážané kuriatko z Tombstone . Ako ho splniť ? Najprv som si myslel že to bude v dobrodružstvách na 1. Apríla ale nie.Prosím vás čo to má byť ? :D
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím, chcem sa opýtať či bude akcia ku kúpe nuggetov, že či bude pri kúpe nuggetov nejaký balíček s vajíčkami alebo niečo podobné.
Bude?
 

DeletedUser

Hosť
ďakujem, Marcus...
Ruiz pri každej tombole je akcia na nuggety....
 

DeletedUser

Hosť
Jamek,tak mne len čokoládové alebo pudingovo, smotanovo, jogurtovo-ovocné napeč)vopred ďakujem)
 

DeletedUser

Hosť
To si z nás už inno robí ****??? čo majú svetelné meče spoločné s divokým západom?? nechápem načo pridávajú také ********
 

DeletedUser

Hosť
Práve sa nad tým čudujem, to snáď myslíte ako neskorý 1.apríl, veď to nemá nič spoločné s Westom už vôbec, veď keď chcem dostať z hry peniaze, tak do nej aspoň nepridám takéto kraviny..
 

DeletedUser

Hosť
Keby ste dali možnosť kúpiť svietiace veci čo sú v hre povedzme, no dobre, sú v hre, hodia sa do nej .. Ale toto ? Fakt cez čiaru.
 

DeletedUser

Hosť
Generál Grant behajúci po prérii ako Dark Vader je veľmi úsmevná predstava...fakt to mohli dať na 1. apríla :DD:DD:DD
 
Hore